Lena Kına Nikah Balo

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
300
max

Özellikler

Şehir Manzaralı
Açılır kapanır tavan
Asansör
Gelin - Damat Odası
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Menüde değişiklik
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Lena Kına Nikah Balo Hakkında

Lena Kına Nikah Balo, Ankara Keçiören ilçesinde davet alanı olarak hizmet veriyor. Özel günlerden kurumsal etkinliklere pek çok davete kapılarını açan mekan, uygun fiyatları ile karşına çıkıyor. Hem açık hem kapalı alan seçeneği de sana sunuluyor. Böylelikle dilediğin etkinliği dört mevsim burada düzenleyebilirsin. Mekanın 50 TL’den başlayan fiyatları ve tüm özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsin.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Lena Kına Balo’da davetini düzenleyebileceğin iki farklı davet alanı opsiyonu bulunuyor. Bunların birisi kapalı balo salonu diğeri ise açık davet alanı. Her iki alanı da tam 300 kişi kapasite sunuyor. Davetin ne kadar kalabalık olursa olsun salonda açılır kapanır tavan sayesinde ortamdaki ferahlık korunabiliyor.

Şehir manzarasına sahip olan Lena Kına Nikah Balo, davetler için mekan tasarımını kişiye özel yapıyor. Davet sırasında kullanılacak olan bistro veya masaların yerleşimi ise kişi sayısına göre düzenleniyor. Ayrıca düğün, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlar için özel gelin ve damat odası da bulunuyor.

Hizmet Yelpazesi

Davet mekanında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, toplantı & konferans ve mezuniyet törenleri gibi kurumsal etkinlikleri düzenleyebilirsin. Ayrıca nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, parti, baby shower ve düğün gibi organizasyonlar da Lena Kına Nikah Balo bünyesinde organize edilebiliyor.

Düzenleyeceğin daveti ister yemekli istersen de kokteylli davet şeklinde planlayabilirsin. Düğün ve nişan organizasyonları için sunulacak olan pastanın teminini de yine davet mekanı üstleniyor. Organizasyonda misafirlerine sunmak istediğin ikramların tümünü önceden tadıp buna göre menüde değişiklik yapabilme seçeneğinin de olduğu belirtelim.

Öte yandan Lena Kına, tüm etkinlik boyunca hizmet verecek olan multimedya ekibini de senin için temin ediyor. Fotoğraf ve video çekimlerin için ayrıca bir firma aramana gerek kalmadan mekanın anlaşmalı olduğu firma ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsin.

Lena Kına Nikah Balo Davet Fiyatları

Lena’da düzenleyeceğin davetlerin fiyatları organizasyonun hafta içi ya da hafta sonu oluşuna göre ve sunulacak menüye göre belirleniyor. Hafta içi kokteylli davetler kişi başı 50 TL iken yemekli davetler 80 TL olarak karşına çıkıyor. Hafta sonu fiyatları ise 80 TL ile 100 TL bandında değişim gösteriyor.

Ücretsiz teklif formunu doldurarak mekanla iletişime geçebilir, sana özel fiyatları değerlendirebilirsin.

Lena Kına Nikah Balo Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Ankara Keçiören semtinde hizmet veriyor. Hem davetlilerin için hem de senin için kolay bir yolculuk olacağını söyleyebiliriz. Oldukça merkezi bir konumda bulunan davet mekanına toplu taşıma araçları ile de rahatlıkla ulaşabilirsin.

Adres: Kavacuk Subayevleri Mahallesi, Atatürk Caddesi No: 13/A Keçiören / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştiriliyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23.00'a dek sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ