Avcılar Denizköşkler Davet Salonu

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
500

Olanaklar

Süsleme
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Organizasyon Öncesi Menü Tadımı
Menüde Değişiklik İmkanı
Engelli Girişi
Kolonsuz Salon

Avcılar Denizköşkler Davet Salonu Hakkında

Denizin sonsuz maviliği ve doğanın eşsiz yeşilini bir araya getiren Avcılar Denizköşkler Davet Salonu en özel anlarınızı kutlamak adına sizlere kapılarını açıyor. Harika deniz manzarasıyla insana huzur veren mekan, düğün organizasyonlarının vazgeçilmez adresidir. Ayrıcalıklı hizmetleriyle davetlerinizi özel kılan mekan sizlerin mutluluğunu paylaşmaktan dolayı gurur duymaktadır. Eşsiz ambiyansı ve sınırsız hizmet seçenekleriyle Avcılar Denizköşkler Davet Salonu’nda eşsiz organizasyonlar hayata geçiren çiftlerden biri de siz olabilirsiniz. Mekan İstanbul’un Avcılar ilçesinde hizmet vermektedir. Konumu itibariyle sizlere inanılmaz güzellikte bir deniz manzarası sunmaktadır. Davetiniz kapalı alanda gerçekleşmesine rağmen yine de deniz manzarasına hakim olabileceksiniz. Bunun yanı sıra mekan, yemyeşil bir doğa güzelliğinin tam ortasında yer almaktadır. Bu iki etken sayesinde Avcılar Denizköşkler Davet Salonu’nda gerçekleştirilen davetler oldukça özel bir ambiyansa sahip olur.

Avcılar Denizköşkler Davet Salonu Olanakları

Davet salonu oldukça şık ve zarif bir şekilde dizayn edilmiştir. Altın rengi detaylar ile mekana sıra dışı bir görünüm kazandırılmıştır. Şamdanlar, tüller ve çiçeklerle oluşturulan süslemeler sayesinde davet salonunda masalsı bir görünüm hakimdir. Böylesine şık bir mekanda dünya evine girmek istiyorsanız Düğün Yardımcısı ekibiyle iletişime geçebilir ve ücretsiz danışmanlık servisimizden faydalanabilirsiniz. Salonda masa düzenlemeleri uzun veya yuvarlak olmak üzere değişiklik göstermektedir. Tüm masa düzeni ve süslemeleri sizlerin belirlediği konsepte uygun olarak hazırlanmaktadır. Altın rengi napolyon sandalyeler kullanılarak salonun teması desteklenmektedir.

Gelin yolu boyunca çiftlerin kendilerini daha özel hissetmeleri adına kırmızı halı serilmiştir. Yol boyunca sizlere eşlik edecek olan şamdan ve çiçek buketleri bulunmaktadır. Salonda hiçbir kiriş ve kolon bulunmamasından dolayı mekan son derece geniş bir ortama sahiptir. Ferah ve aydınlık bir görünüm sunan Avcılar Denizköşkler Davet Salonu ’nda hiçbir şey misafirlerinizin görüş açısını engellemeyecektir. Bu sebeple tüm davetlileriniz organizasyonunun tadını sorunsuz bir şekilde çıkarabilmektedir. Davet alanının sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden bir diğer ise profesyonel çekim ekibidir.

Davetinizi burada gerçekleştirdiğiniz takdirde dışarıdan ekstra ücret ödeyerek fotoğraf ekibi getirtmek zorunda kalmazsınız. Profesyonel ekip üyeleri sayesinde gece boyunca en kıymetli anlarınız videolu olarak kaydedilmektedir. Mekanın ardında kalan sıra dışı manzara fotoğraf çekimlerinizde sizlere eşlik ederek mükemmel bir arka plan oluşturacaktır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Mezuniyet Partisi ve Balo, Davet ve Resepsiyon, Kurumsal Etkinlikler

Manzara ve Lokasyon

Denize sıfır konumundadır. Ayrıca eşsiz bir doğa manzarası sunar. Mekana metrobüs hattını kullanarak kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri en yakın durak olacaktır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Meka müzik hizmeti sunmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğraf ekibi mevcuttur. Dışarıdan getirilmez.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ