Avdan Park

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
400
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Doğa Manzaralı
Yapay çiçek süsleme
Bahçe
Çim alan
Gelin yolu

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma

Avdan Park Hakkında

Manisa, Soma ilçesinde hizmet veren Avdan Park en şık kır düğünü organizasyonları için kapılarını açıyor. Doğa ile iç içe alan en doğru konsept süslemeleri ile birleştiriliyor. Kişi başı fiyatları ise 30 TL’den başlıyor. Mekan bünyesindeki aktif kampanyaları incelemek için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimiz ile iletişime geçebilirsin.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Avdan Park doğa içerisinde bulunan bir açık davet alanı ile faaliyet gösteriyor. Kır düğünü organizasyonları için 300 ila 400 kişi arasında davetli ağırlayabilmek mümkün oluyor. Bir arada oturmak isteyen kalabalık ailelerin ve davetlilerin birleştirebilecekleri dikdörtgen şeklindeki geniş tasarımlara sahip masalar kullanıyor.

Masa ve sandalyeler konsepte uygun renk seçenekleri ile giydirilerek davetli düzenine uygun olacak şekilde yerleştiriliyor. Gelin yolunda bulunan siyah motifli demirlerin üzerleri pembe renk güller ile birleştiriliyor.

Aydınlatma sistemleri de mekanın altyapısına uygun olacak şekilde düzenleniyor. Alanın tam ortasında ise davetlilerin rahatlıkla hareket edebilmesi için geniş bir dans pisti konumlanmakta.

Avdan Park Organizasyon Yelpazesi

Avdan Park’ta kır düğünü organizasyonlarının yanı sıra; kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, doğum günü ve mezuniyet töreni gibi birçok davete ev sahipliği yapılıyor. Organizasyonlar için tüm detaylar mekan ekibi tarafından gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Kır düğününü dilersen yemekli davet seçeneğinde de düzenleyebiliyorsun.

Catering Hizmetleri ve Menü Seçenekleri

Catering kısmında birçok farklı menü seçeneği sunuluyor. Menüler genellikle Türk mutfağından seçiliyor. Usta aşçılar tarafından titizlikle hazırlanan listelerde tüm misafirlerin damak zevkine hitap edilebilmesi hedefleniyor.

Minik misafirler için ise ayrıca düzenlemeler gerçekleştiriliyor. Dilersen davet öncesi menü tadım hizmetinden yararlanarak arzu ettiğin değişiklikleri de yapabilmen mümkün.

Avdan Park Kır Düğünü Fiyatları

Düğün davet fiyatları etkinliğin hafta içi ve hafta sonu düzenlenmesine göre farklılaşıyor. Yemekli düğün davetleri için kişi başı fiyatları 30-50 TL bandında belirleniyor. Bu aralık hafta sonu 50-100 TL’ye ulaşıyor.

Düğün Yardımcısı’na özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Avdan Park Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Manisa’nın Soma ilçesinde hizmet veriyor. Toplu taşıma veya özel araçla kolaylıkla ulaşım gerçekleştirilebiliyor. Açık adresi ise şu şekilde:

‘’Cumhuriyet Mevkii, Avdan, 45500, Soma/Manisa.’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Masa ve sandalye süsleme, servis elemanı hizmetleri, sahne, ses ve ışık hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet töreni, parti & açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon gibi etkinlikler de ev sahipliği yapılmakta.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Avdan Park yönetimi ile etkinlikten en az 2 ay öncesinden iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir fotoğrafçı ve catering firması ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık davet alanı kategorisinde hizmet verilmekte.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı & beyaz et ağırlıklı menü tercihleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis hizmetleri saat 23.30'a kadar, müzik yayını ise saat 00.00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Manisa'nın Soma ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ