Ayaş Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
30
min
|
80
max
Otopark
25

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Ayaş Evlendirme Dairesi Hakkında

Butik bir Ankara nikahı ile dünya evine girmek ister misin? Ayaş Evlendirme Dairesi, sımsıcak ortamı ile seni bekliyor. Nikah salonu kiralama ücretleri 100 TL’den başlayan Ayaş Nikah Dairesi hakkında en güncel bilgiler aşağıda bulunuyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

150 kişi kapasiteli Ayaş Evlendirme Dairesi; kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısı ile ferah bir nikah atmosferi sunuyor. Nikah salonu bünyesindeki otopark sahası da davetlilerin park sorunu yaşamasını engelliyor. Ayrıca Ayaş Belediyesi Evlendirme Dairesi Başkanlığı, dışarıdan temin edebileceğin düğün fotoğrafçısı veya çekim ekibi için de gerekli koşulları sağlıyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Ayaş Belediyesi, nikah işlemleri için belirli belgeler ile beraber başvuru yapmanı şart koşuyor. DüğünYardımcısı.com organizasyon uzmanları ise nikah tarihi için düşündüğün tarihten en az 5 iş günü öncesinden evlendirme dairesi ile iletişim kurmanı öneriyor.

Aile hekimliği tarafından kaşelenmiş sağlık raporu, son 6 ayda çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf, evlilik beyannamesi ve evlilik ehliyet belgesi gerekli olan nikah belgeleri arasında yer alıyor.

Ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak nikah işlemleri için gerekli belgeler hakkında en güncel bilgiyi alabilirsin.

Ayaş Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Ayaş Evlendirme Memurluğu, salon kiralama ücretleri için 100 TL ile 200 TL arasında değişen değerler talep ediyor. Nikah salonu kiralama fiyatları üzerinde en çok etkisi olan unsur ise nikah tarihi ve mesai saatleri. En uygun fiyatı öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilir ve formu doldurabilirsin.

Ayaş Belediyesi evlilik cüzdanı ücreti olarak ise 120 TL talep ediyor. Evlilik dosya fiyatı için 30 TL’lik bir değer belirleyen evlendirme dairesi, ilçe dışı nikahlarda ise belirli bir meblağ talebinde bulunuyor. Evlenme ehliyet belgesi olarak geçen bu belge fiyatı ise 120 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Ayaş Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ayaş Belediyesi Evlendirme Memurluğu için açık adres aşağıda sunulmuştur. Belirttiğimiz adrese gitmek için birçok ulaşım alternatifi bulunmaktadır. M2 ve M3 kodlu metro hatları ile konuma gidebileceğin gibi 274 ve 275 numaralı otobüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsin.

Camiatik Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı, Ayaş / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı barındırması ile ön plana çıkmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak nikah akdi için düşündüğün tarihten en az 3 iş günü öncesinde Ankara Ayaş Belediyesi Evlendirme Memurluğu ile iletişime geçmelisin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı ile iş birliği yapabilirsin. Bu duruma Ayaş Belediyesi tarafından izin verilmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Ayaş ilçesinde bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ