Ayık Pırlanta Düğün Salonu

2023 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
40 TL
50 TL
Kokteyl
25 TL
35 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
750
max
Otopark
75

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Balkon
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Yüksek tavan

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Ayık Pırlanta Düğün Salonu Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Ayık Pırlanta Düğün Salonu, tüm detayları titizlik ile işlenmiş bir organizasyon için seni çağırıyor. Ayık ve Pırlanta olmak üzere 2 farklı kapalı davet alanı bulunduran mekan, dekorasyon çeşitliliği ile de farklılaşıyor. Toplamda 1250 kişiyi ağırlayabilen Ayık Pırlanta’nın kişi başı fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.

Düzenlenen Etkinlik Çeşitleri

Çankaya ilçesindeki en eski düğün mekanları arasında yer alan ve kendini sürekli yenileyen salon, danışmanlık hizmeti ile de öne çıkıyor. Bu hizmeti ile birçok farklı türdeki organizasyonları kusursuzca yöneten Ayık Pırlanta Düğün Salonu, her mevsim tercih ediliyor.

Kına gecesi, babyshower, davet, nişan töreni, mezuniyet, sünnet düğünü, kurumsal ve nikah sonrası etkinlikler Ayık Pırlanta’nın organizasyon yelpazesi içerisinde sıralanıyor.

Kapasite & Dizayn

Her iki salonunda farklı dekorasyon ögeleri barındıran mekan, otopark alanı ve vale hizmetine de sahip. 500 kişiyi ağırlayabilen “Ayık” ismi verilen bölüm, kına gecesi veya butik etkinlikler için daha çok tercih ediliyor. Led ışıkları ile istenilen organizasyon temasını tek bir tuş ile yansıtan salon, bir terasa da sahip.

“Pırlanta” salonu ise 750 kişi kapasitesi ile geniş bir pist barındırıyor. Beyaz ve altın sarısı dekorasyon ögelerinin ağırlıkla kullanıldığı salon, herkesi rahatça görebileceğin bir oturma düzenine sahip. Çiçek aranjmanları ve şamdan detayları ile de süslenen “Pırlanta” ışıltılı bir düğün gecesi için tüm özellikleri taşıyor.

Ayık Pırlanta Düğün Salonu Olanakları

İşini şansa bırakmayanlardan mısın? O zaman Ayık Pırlanta tam da senin için biçilmiş kaftan. Organizasyon tarihi öncesi seni provaya davet eden mekan, hazırlanan tüm detayları ve işleyişi sana aktarıyor. Bu sayede önceden deneyimlediğin birçok şeyi kendi zevklerine göre değiştirme veya şekillendirme fırsatın bulunuyor.

Etkinlik sorumlusu olanağı da barındıran Ayık Pırlanta Düğün Salonu, dekorasyon detayları ve süslemeleri de senin beğenine sunuyor. Bu detaylar için Çankaya ilçesine de gelmene gerek yok, malum iletişim teknolojisi bir hayli ilerledi.

Fikirlerine ve beğenine göre yaratılacak bu özel atmosferde göz ile görebildiğin tüm ayrıntılar sana hitap edecek. Bu anları ölümsüzleştirmek istersin değil mi? Burada da devreye Ayık Pırlanta’nın profesyonel düğün fotoğrafçısı devreye giriyor ve en güzel kareleri organizasyon sonu sana teslim ediyor.

Ayık Pırlanta Düğün Salonu özelindeki konsept pasta ve menü seçeneklerini merak mı ediyorsun? Bu konular hakkında seni bilgilendirmek üzere ücretsiz danışman ekibimiz telefonun başında aramanı bekliyor.

Düğün Fiyatları

Fiyatları geniş bir skalaya yayan Ayık Pırlanta, her kesime hitap etmek açısından böyle bir politika izliyor. Yemekli ve kokteylli düğün seçenekleri haricinde yemeksiz bir düzen de sunan mekan fiyatları konsept seçimine göre belirliyor.

Kişi başı yemeksiz düğün fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Yemekli ve kokteylli düğün fiyatları ise hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL olarak belirlenmiş.

“Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak Ayık Pırlanta özelindeki indirimli fiyatlarımızı da görüntüleyebilirsin.

Ayık Pırlanta Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Demirlibahçe Mahallesi’nde yer alan mekan, M4 – M2 – M3 – M1 ve BAŞKENTRAY ile ulaşabileceğin bir konumda bulunuyor. 392, 339-5, 339-7 ve 321-5 numaralı otobüsler ile de gidebileceğin Ayık Pırlanta’nın açık adresi şu şekildedir;

“Demirlibahçe Mahallesi, Uzgörenler Sokak, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Sahne - ışık ve ses hizmetleri, hostes, düğün pastası ve belirlenen konsepte uygun mekan giydirmesi başlangıç paketi dahilinde bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon danışmanlığı, düğün provası, etkinlik sorumlusu, catering, menü tadımı, menü değişimi, otopark alanı, vale hizmeti ve düğün teması oluşturulması Ayık Pırlanta Düğün Salonu'nun her şey dahil paketi içeriğinde yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı ve vale hizmeti ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nikah sonrası yemek & eğlence, davet & resepsiyon, nişan & söz töreni, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve kurumsal etkinlikler Ayık Pırlanta Düğün Salonu'nun hizmet verdiği organizasyon kalemleri arasında yer almaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay öncesinden Ayık Pırlanta Düğün Salonu yönetimi ile irtibata geçmeni öneriyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin tagı, gelin yolu, masa & sandalye giydirme, çiçek aranjmanları, şamdan, supla ve düğün teması hazırlanması Ayık Pırlanta Düğün Salonu'nun dekorasyon hizmetleri arasında sıralanmaktadır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Catering şirketleri ve düğün organizasyonu firması ile dışarıdan iş birliği yapmana Ayık Pırlanta Düğün Salonu tarafından olanak tanınmaktadır.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

"Ayık" ve "Pırlanta" isimlerini taşıyan iki adet kapalı salonu ile hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Ayık Pırlanta Düğün Salonu mutfağı; kırmızı et, aperatif kokteyl ve beyaz et menüleri sunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Canlı müzik programı ve yemek / kokteyl servisi 00.00'a kadar devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın merkez ilçesi Çankaya'ya konumlanmıştır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik hizmeti veren bir orkestra ekibi bulunmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekan bünyesinde tecrübeli bir düğün fotoğrafçısı bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tuba Temurtaş & Zeynep Demir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ