Aziziye Restaurant

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
125
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
170
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
125
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı

Aziziye Restaurant Hakkında

Aziziye Restaurant, sahip olduğu nostaljik havası sayesinde sizleri günümüzden alıp geçmişe zaman yolculuğuna çıkaracak. Nostalji rüzgarına kapılmaya hazırsanız Selçuk’ta bulunan bu tarihi mekanla tanışabilirsiniz.

Aziziye Restaurant, Türk mutfağına dair izleri Avrupa’nın ilk tren müzesi içerisinde sunan sadece İzmir bölgesi için de Türkiye için de oldukça tarihi bir değere sahip olan mekandır. Bu müzedeki her şey ilk günkü izlerini hala koruyacak şekilde Aziziye çalışanları tarafından özenle bakılmaktadır. Ayrıca bu müzede Atatürk’ün tren seyahatlarından fotoğraflar toplanarak bir odada sergilenmektedir.

Aziziye Restaurant Olanakları

Mekanın tarihi dokusundan sonra buradaki bir gece nasıl mı olur? Unutulması zor bir gece olacak sizler için. Aziziye Restaurant ‘ın taşlarla tasarlanan duvarları tarihi bir görünüme sahip olmasının yanında mekana ayrı bir şıklık da katmakta. Mekanın toplamda 6 adet salonu bulunmakta. Bu salonlar farklı büyüklüklere sahip ve her sayıdaki misafiri ağırlayacak kapasitesi mevcut.100 kişiden 170 kişiye kadar misafirinizi bu davet alanlarından hangisini tercih ederseniz ağırlamanız mümkün.4 tanesi kapalı olarak hizmet veren bu salonların, biri yarı açık, bir tanesi de kır alanında yer alıyor ve tamamen açık olarak hizmet veriyor. Kapalı davet alanları taş duvarlarının yanında, duvarla yer alan geçmişe dair fotoğraflarla misafirlerine zaman yolculuğu da yaşatıyor. Bunun yanında ahşap masa ve sandalyeler ise mekanın daha vintage bir görünüme kavuşmasını sağlamakta.

Aziziye Restaurant kapalı davet alanlarının daha ferah görünmesi adına camlarla dizayn etmiş. Bu sayede gün ışığına içeride de sahip olabilirsiniz. Açık olarak hizmet veren davet alanı ise tamamen yeşillikler arasında yer alıyor. Uzun taş zemin sayesinde şık bir gelin yoluna bu mekanda sahip olabilirsiniz. Çardak altında yer alan masa ve sandalyelere ise canlı çiçekler eşlik etmekte. Masaların hemen yanında yer alan çiçekler ve çam ağaçları sayesinde doğallık yanınızda olacak.

Aziziye Restaurant, tarihi bir mekan olmasının yanında mutfağının sahip olduğu zengin içerikler ile de dikkatleri çekmekte. Usta şeflerin ellerinden çıkan birbirinden lezzetli yemekler sayesinde yemekli bir düğün gecesi geçirmeniz oldukça mümkün.
Tarihin sizlere şahit edeceği bir gecede Aziziye, yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, İftar Yemekleri, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları, Yıllık Değerlendirme Toplantıları

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Ahşap sandalye ve masaların yer aldığı mekanda nostaljik bir havanın hakim olduğu konsept düğün yapma şansınız bulunmakta.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Mekanın usta şefleri tarafından en doğal yiyecekler düğün sahiplerinin menü tercihlerine göre oluşturulmakta.

Manzara ve Lokasyon

Açık davet alanında etrafınızı doğal güzellikler saracak.Doğanın her rengine, ağaçlar ve birbirinden renkli çiçekler ile sahip olabilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ