Şato Tekne

Kapasiteler

Kır Bahçesi Alanı
0
min
|
---
0
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı

Şato Tekne Hakkında

Konak’tan sonraki rotanızı belirleyin hanımlar, Şato Tekne ile bir sonraki durakta “evet” diyebilirsiniz.

7 yıl önce Konak’ta iskelede hizmet vermeye başlayan Şato, misafirlerinin her daim yanında. İster en özel zamanlarınızda isterseniz de gündelik arkadaş buluşmalarınızda bu tekne sizlerin hizmetinizde olacaktır.Konak’tan hareket eden bu tekne ile İzmir’in en güzel kıyılarına yola çıkabilirsiniz.200 misafir kapasitesine sahip olan teknede her türlü imkanı bulabilirsiniz. Açık ve kapalı olarak hizmet veren tekne her türlü hava koşulunda dahi yanınızda.

Belli bir konuma bağlı kalmak istemeyen ve deniz manzarasına bayılan çiftleri buraya alalım çünkü tam da sizler için uygun bir yer mevcut. Şato Tekne sayesinde aklınızdan geçen özgürlüğü sahip olabilirsiniz. İzmir’in en özel ilçelerinden birisi olan Konak’tan hareket eden bu tekne sayesinde hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Tüm çiftler kendisi için farklı bir düğün hayali kurar. Kendinize özel ve misafirleriniz için de anlamlı anlar yaratmak istiyorsanız bu tekne tam da sizlere göre. İster bir kıyıda ya da denizin tam ortasında, isterseniz de hareket halinde en anlamlı “evet” cevabını verebilirsiniz. Tamamen sizlerin isteğine göre rotanız belirlenmekte.

Şato Tekne Davet Olanakları

Düğün davetiniz için yemekli veya kokteylli bir akşamda Şato Tekne sizler için hizmette. Bunun yanında catering firması ile anlaşabilir ve düğününüzde görmek istediğiniz ikramları gününüze dahil edebilirsiniz. Yemek ikramının yanında dilediğiniz organizasyon firması ile de çalışarak konsept düğüne sahip olabilirsiniz. Sizlerin mutluluğunu ön planda tutan Şato çalışanları, her türlü imkana sahip olmanızı istemekte. Düğünlerin bir diğer vazgeçilmezi olan müzik konusunda ise dışarıdan faydalanabilirsiniz.Anlaşmalı olarak çalışacağınız orkestra sayesinde denizin istediğiniz noktasında gecenin ilerleyen saatlerine dek keyifli anlar yaşamanız oldukça mümkün.

Sadece düğünler ve özel günler için değil gündelik yaşamda da Şato Tekne misafirlerine daima kapılarını açık tutmakta. Arkadaşlarınızla birlikte gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya da bu tekne sayesinde gidebilir ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

En özel gününüzü özel bir tekne ile yaşamak istiyorsanız Şato Tekne Konak iskelesinde sizleri ağırlamak adına beklemekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, İftar Yemekleri, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri, Kurumsal Etkinlikler

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Yuvarlak ya da kare masalar misafirlerin isteklerine göre yerleştirilmekte. İstenilen renk tercihlerine göre de masa ve sandalye giydirmesi yapılmakta.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Bilgi yok.

Manzara ve Lokasyon

Denizin tam da ortasında ve istediğiniz yere gitme şansınız var bu da her türlü manzara imkanını sizlere sunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olarak çalışacağınız fotoğrafçı sayesinde geceye dair her detaya sahip olabilirsiniz.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Alper Marti
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ