Mood Clup & Events

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
80 TL
Kokteyl
50 TL
50 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Havuz Başı Alanı
Plaj/Kumsal Alanı
Deniz Kenarında
Deniz Manzaralı

Mood Clup & Events Hakkında

Deniz, kum ve ayın gecenize şahit olmasını ister misiniz? En özel gecenizde doğa, Mood Clup & Events sayesinde sizlerin yanında olacak.

Mood Clup & Events Olanakları

Alaçatı’da bulunan bu mekan gündüzleri plaj olarak geceleri ise clup olarak hizmet vermekte. Bembeyaz bir konsepte sahip olan bu mekan yaz aylarınun vazgeçilmezi olmakta.Misafirlerinin her yönden keyifli vakit geçirmelerini isteyen Mood Clup & Events çalışanları, gündelik zamanların da yanında özel gün davetleri için de kapıları sizlere açık.
Deniz kenarında kim istemez ki düğün gününü geçirmeyi. Hele ki bu düğün sabahın ilk ışıklarına kadar sürecekse daha keyifli bir hal almakta. Mood Clup & Events’ta güneşi batırıp, tekrar gün doğumunu izleme şansına sahipsiniz. Düğünlerin bitmesini hiçbir düğün sahibi istemez. Hele ki keyifli bir müzik eşliğinde dans ediliyorsa, neden bitsin ki? Dilediğiniz saatte başlayacağı düğününüz, bu mekan sayesinde sabahın ilk ışıklarında sonlanabilir. Mekanda yer alan dj kabini eşliğinde ve deniz manzarası ile sabah 6.00’a kadar sürecek olan geceniz hem sizler hem de misafirleriniz için unutulmaz olacak. Sadece düğün değil aynı zamanda yaz partisi gibi de özel gününüzü geçirebilirsiniz.

Sabahları plaj olarak hizmet vermesine karşın özel davetler olduğu durumlarda Mood Clup & Events çalışanları burayı sizler için göz alıcı bir hale getirmekte. Beyaza boyanmış ahşap zemin üzerinde yer alan bembeyaz masalar ile yaz partisini aratmayacak keyifli bir ortama burada sahip olabilirsiniz. Çiçeklerle ve balonlarla süslenen bu mekana deniz manzasının da eşlik etmesi ile daha zarif bir hale gelmekte. Mekanın geniş dans pisti sayesinde de hem siz hem de misafirleriniz dilediğinizce dans etme lüksüne sahip olacaksınız.

Alkollü olarak da hizmet veren Mood Clup, Ege’nin taze meyveleri ile sizlere birbirinden keyifli kokteyller sunacaktır. Alkollü veya alkolsüz bir eğlence sizlerin tercihine kalmış, her koşulda da mevsimin en taze meyveleri gecenize eşlik edecek.
Düğününüz kumların üzerinde, ahşap zeminde ya da after parti olarak hizmet veren kapalı alanda geçirebilirsiniz.İstediğiniz konuma göre mekanın organizasyon sorumlusu süslemeleri gerçekleştirmekte. Siz sadece hangi konumda bulunmak istediğinizi belirtin.
Parti tadında bir gece geçirmek isteyenler için Mood Clup & Events, Alaçatı’da özel davetler için sizleri beklemekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Beyaz ahşap ve beyaz kokteyl masalarının bulunduğu mekanda denizin rengini bu sayede daha net görme şansınız bulunmakta.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Bilgi yok.

Manzara ve Lokasyon

Sahilin hemen yanında hem deniz manzarasına hem de doğanın en yeşil tonlarına sahip olacaksınız.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Dj kabini bulunan mekanda sabahın ilk ışıklarına dek eğlenme imkanına sahipsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ