Babylon Çeşme

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
300
max
Otopark
75

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Havuz Başı Alanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Bahçe

Olanaklar

After party organizasyonu
Bando temini
Catering hizmeti
Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık

Babylon Çeşme Hakkında

İzmir’in en popüler davet alanları arasında listenin en başında yer alan Babylon Çeşme veya bir diğer adıyla Babylon Beach, denize nazır konumuyla ön plana çıkıyor. Kişi başı 80 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veren mekan, lüks düğün ve davet hizmetlerini de misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Denizin hemen karşısında yer alan ve geniş bir plaja sahip olan Babylon Çeşme, düğün ya da davet organizasyonları gerçekleştirmek adına sıklıkla tercih ediliyor. Açık bir davet alanına sahip olan mekan, toplamda 300 misafirini ağırlamanı sağlıyor.

Mekanın davet alanlarına ek olarak 75 araç kapasitesine sahip otoparkını da belirtmeden geçmeyelim. Vale hizmetini de sunan sahile özel araçları ile gelen misafirlerin park yeri aramak gibi büyük bir dertten kurtulmuş oluyor.

Düğün ve Davet Olanakları

Babylon Çeşme misafirlerinin fikirlerine fazlasıyla nem veriyor. Bu yüzden masa ve mekan dekorasyonunda klişe süslemeler yerine daha konsept temaları tercih ediyor.

Ahşap zemin ve beyaz rengin hakim olduğu mekanda organizasyon sorumlusu tarafından da istediğin renk ve dekorasyon ürünleri de mekanın süslenmesine ekleniyor. Daha farklı temalar için de dışarıdan organizasyon firması ile anlaşabiliyorsun.

Mekanda bulunan meyve ağaçları ise alanı daha yaşayan ve canlı bir hale getirmiş. Sadece zemin veya masalar değil ağaçların da süslenmesi ile davet gecen daha da renkli hale geliyor Kendini denizin sonsuz ferahlığına bırakmak ve festival gibi bir davet geçirmek istersen Babylon Çeşme doğru adres olacaktır.

İster canlı müziğin eşliğinde yakınlarınla vakit geçir istersen de DJ eşliğinde parti tadında bir düğün deneyimle. Mekan bu iki olanağı da sana sunuyor. After party için de deniz kenarında ve yıldızların altında eğlenmek de geceni daha neşeli bir hale getirecek.

Babylon Çeşme’nin anlaşmalı olarak çalıştığı fotoğrafçı sayesinde gün batımını kaçırmadan en özel zamanlarınızı ölümsüzleştirme imkanına da sahipsin. Mekanı iyi tanıyan fotoğrafçı senin sonsuza dek hatırlaman adına en iyi kareleri yakalıyor.

İzmir’in davet alanları denilince akla ilk gelen Babylon Beach ile daha yakından tanışmaya ne dersin? Sitemizde bulunan numaradan tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ekibimizle iletişime geçebilir ve mekanın ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Babylon Beach Düğün ve Davet Fiyatları

Mekanın fiyatları kişi başı olarak 80 TL’den başlıyor. Hafta içi vermek istediğin kokteyl daveti fiyatı olan bu rakam, hafta sonu 100 TL’ye kadar artıyor.

Babylon Çeşme bünyesindeki usta şefler tarafından hazırlanan yemekli menüler eşliğinde gerçekleştirmek istediğin organizasyonun fiyatı ise 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Mekanın DüğünYardımcısı.com’a özel olarak hazırlanan kampanyaları ile uygun fiyatlı bir davet vermek için hiç vakit kaybetmeden “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldur ve fırsatlardan yararlanmaya başla.

Babylon Beach Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Çeşme ilçesinde hizmet veren mekan, Aya Yorgi koyunda yer alıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanarak da mekanın yakınına ulaşımını sağlayabiliyorsun. Özel aracın ile gelmeyi tercih edersen de senin için açık adresi bırakıyoruz:

Sakarya, 3074. Sok., 35930, Çeşme / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Servis hizmeti, standart süslemeler ile masa ve mekan giydirme, otopark ile ses, sahne ve ışık sistemleri başlangıç paketi içinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering, canlı müzik, fotoğrafçı, vale hizmeti, organizasyon danışmanlığı ve etkinlik sorumlusu her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Catering hizmeti içinde alkol servisi de yapılıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanda kurumsal davetler veya özel nitelikli bütün organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel dekorasyon seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekan dışı organizasyon ve fotoğrafçı firmaları ile de davetinin hazırlıklarını planlayabiliyorsun.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Mekanın sadece açık davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemek menülerinin yanı sıra kokteyl menü seçeneği de bulunuyor. Ayrıca düğün pastası da ikram ediliyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Saat 24.00'a kadar müzik yayını ve servis hizmeti devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Çeşme'de yer alan mekan, denize sıfır konumuyla ön plana çıkıyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

İster canlı müzik eşliğinde istersen de DJ eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar deniz kenarında eğlenme imkanına sahipsin.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi bünyesindeki fotoğrafçıdan veya dışarıdan anlaşabileceğin kameramanlardan hizmet alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ