Bahçelika

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
340 TL
360 TL
Kokteyl
250 TL
250 TL
Pasta - Meşrubat
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
750
max
Otopark
750

Bahçelika Hakkında

İzmir’in Çeşme ilçesinde hizmet veren Bahçelika’da unutulmaz bir kına gecesine hazır mısın? Şık davet alanı alanında birbirinden güzel organizasyonlara imza atan Bahçelika, kına gecesi davetlerinde de çiftlerin tüm beklentilerini karşılıyor. Kişi başı sadece 100 TL’den başlayan fiyatları ve size özel kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Özellikleri

Bahçelika, doğa ile iç içe açık davet alanında hizmet veriyor. Yeşilin en güzel tonlarını çiftlerin ayağına seren mekan, 750 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi ile de kalabalık davetlere ev sahipliği yapabiliyor. Çim zemin üzerine kurulan davetli masaları, talebine ve konseptine uygun olarak düzenlenebiliyor. Rustik konsepti en iyi yansıtan detaylardan ahşap sandalyeler ve beyaz giydirmelerle oldukça şık bir ortam seni bekliyor. Uzun dikdörtgen masalarda aile ve arkadaş gruplarını ağırlayabilirsin. Dilersen yuvarlak masaları da tercih edebilirsin.

Bahçelika’yı özel kılan bir diğer detay ise hazırlanması için çiftlere gelin damat odası sunması. Kına gecesi gibi oldukça hareketli geçen bir davette arada hazırlık odasına gidip dinlenme şansın bulunuyor. Gelin tagı süslemesini özel olarak yapan mekan, çiftlerin dans pistine unutulmaz bir giriş yapmasını sağlıyor. Aynı zamanda gelin yolu süslemesi de yapan mekanda eğlenceli anlar seni bekliyor.

Bahçelika Çeşme Kına Gecesi Fiyatları

Bahçelika, kına gecesi fiyatları konusunda da çiftlerimize uygun seçenekler sunuyor. Yemeksiz olarak düzenleyeceğin kına davetleri hafta içi kişi başı 100 TL’den başlıyor. Kokteyl davetlerde ise hafta içi ve hafta sonu 250 TL’den açılıyor. Yemekli kına organizasyonu düzenlemek istersen hafta içi 340 TL, hafta sonu 360 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilir veya sayfamızın sağ kısmında bulunan telefon numarasını arayabilirsin.

Mekan Olanakları

Mekan, yemek ve kokteyl servislerini kendisi hazırlıyor. Deneyimli catering ekibi, davet öncesinde menü tadımı olanağı sunuyor. Talebine göre alkol servisi de sağlayabiliyor. Kına gecelerine özel masa süslemesi ve dekorasyon konusunda da çiftlerin beklentilerini karşılıyor. DJ ve orkestra temini yaparak en güzel kına şarkılarını gece boyunca çalabiliyor. Ayrıca geceni ölümsüzleştirecek video ve fotoğraf çekim olanağı da mekanın ayrıcalıkları arasında bulunuyor.

After party imkanı sayesinde eğlenceyi gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdürebilirsin. Dilersen dışarıdan kendi istediğin catering ve fotoğrafçı ile de çalışabilirsin. Servis elemanı hizmeti ile tüm davetlilerinle özel olarak ilgilenildiğinden emin olabilirsin.

Nerededir?

Bahçelika, İzmir’in Çeşme ilçesinde hizmet veriyor. Özel araçları ile gelecek misafirlerin için 750 araç kapasiteli otoparkının olduğunu da ekleyelim. Açık adresini aşağıya bırakıyoruz.

16 Eylül, 3301 Sokak D:464/6, 35930 Çeşme / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sezer Atay
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ