Kalıpçızade Ankara Konağı

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
140 TL
180 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
60
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
400
max
Otopark
100

Özellikler

Tarihi Mekan
Şehir Manzaralı
Açılır kapanır tavan
Bahçe
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Jeneratör
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima

Kalıpçızade Ankara Konağı Hakkında

Seni Ankara Altındağ’daki en şık nişan mekanlarından biriyle tanıştırmak istiyoruz. Kalıpçızade Ankara Konağı, tarihi ve otantik bir atmosferde evliliğe ilk adımı atmaya hazırlanan çiftleri bekliyor. Üstelik kokteyl düzeninde DüğünYardımcısı.com’a özel 80 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Mekanın kampanyalarından haberdar olmak ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Özellikleri

Kalıpçızade Konağı, açık ve kapalı alan seçenekleri ile hizmet veriyor. Her iki alanda da nişan organizasyonuna özel süsleme ve düzenlemelerle hayalindeki atmosferi hazırlayabiliyor. Açık alanı, 400 kişiye kadar misafir ağırlayabilmesi ile öne çıkıyor. Tarihi bir konağın bahçesinde tüm sevdiklerinle nişan organizasyonu düzenlemek istersen bu alanı tercih edebilirsin. Bu alanda yuvarlak masalarda oturma düzeni bulunuyor. Gold renkte napolyon sandalyeler ile farklı kişi sayılarına uygun oturma düzeni yapılabiliyor.

Kapalı alanda davet düzenlemek istiyorsan konağın içindeki 100 kişilik alanı değerlendirme şansın bulunuyor. Daha aile arasında olarak tabir edilen samimi davetlerde kapalı alanı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin. Burada da talebine ve kişi sayısına göre oturma düzeni hazırlanabiliyor. Ayrıca nişan masası da mekan tarafından temin edilerek süsleniyor. Konseptine uygun farklı tarzlar ve renklerde süsleme yapılabiliyor. Şamdan, supla ve çiçek süsleme gibi detaylarla salona renk katılıyor.

Kalıpçızade Ankara Konağı Nişan Organizasyon Fiyatları

Bölgenin en şık davet alanlarından biri olan Kalıpçızade Konağı’nda kokteyl düzeninde nişan fiyatları kişi başı sadece 80 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise bu fiyatlar kişi başı 100 TL civarında seyrediyor. Yemekli nişan daveti düzenlemek isteyen çiftlere ise hafta içi kişi başı 140 TL, hafta sonu 180 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor. Sana özel fırsatlar ve kampanyaları öğrenmek için bizimle iletişime geçmeyi unutma.

Olanakları

Eğlenceli bir nişan organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğin her şey Kalıpçızade Ankara Konağı ekibi tarafından karşılanıyor. Organizasyon danışmanlık hizmeti sunan mekan, çiftlerin taleplerini önceden dinleyerek onlara en uygun ortamı hazırlıyor. Dekorasyon, süsleme ve nişan masası gibi detaylardan son derece memnun kalacağını garanti edebiliriz. Bunlara ek olarak kokteyl ve yemekli menülerde catering hizmetini kendileri sağlayabiliyor.

Fotoğraf çekimi ve orkestra konusunda da çiftlerden desteğini esirgemiyor. Nişan pastası, isimlik ve afiş gibi ayrıntılar da mekan tarafından hazırlanabiliyor.

Nerededir?

Kalıpçızade Konağı Ankara Altındağ’da hizmet veriyor. Merkezi bir konumda yer alması sayesinde Ankara’nın her yerinden toplu taşıma ile ulaşabilirsin. Özel araçları ile gelen davetlilerine özel 100 araçlık otoparkı olduğunu da ekleyelim. Açık adresi ise şöyle;

Kalıpçızade Konağı Sakarya, Gürbüz Sk. No:14, 06250 Altındağ/Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Berna Turanlı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ