Kalıpçızade Çayyolu Bride

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Kokteyl
50 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max

Özellikler

Şehir Manzaralı
Asansör
Çim alan
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Şehir merkezi
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima

Kalıpçızade Çayyolu Bride Hakkında

Kalıpçızade Çayyolu Bride, nişan ve söz organizasyonlarınızı düzenleyebileceğin harika bir mekan alternatifi olarak öne çıkıyor. Gold detaylı gösterişli dekorasyonu ve nişan davetlerine özel hizmetleri ile öne çıkan mekana mutlaka göz atmanı öneriyoruz. Üstelik kişi başı sadece 50 TL’den başlayan fiyatları ve DüğünYardımcısı.com özel indirimler sunuyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Özellikleri

Kalıpçızade Çayyolu Bride, bünyesinde iki ayrı davet alanı bulunduruyor. Bunlardan ilki dekorasyonu ile öne çıkan kapalı alan oluyor. Mekanın kapalı alanında 250 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Samimi davetlere uygun bir ortam sunan kapalı alanda dikdörtgen masalarda oturma düzeni hazırlanıyor. Rahat koltuklar ve napolyon sandalyeler de oturma düzenini tamamlayan diğer detaylar arasında yer alıyor. Aynalı bistro masalar da talebine göre kullanıma açılabiliyor. Nişan masası dans pistinin hemen önünde konumlanıyor. Böylece tüm misafirlerin nişan törenini rahatça izleyebiliyor.

Açık alanda da 250 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Açık alan özellikle ilkbahar ve yaz aylarında daha sık tercih ediliyor. Açık alanın üstüne renkli şemsiyeler asılarak hareketli bir görünüm kazandırılıyor. Davetli sayına ve konseptine uygun olarak oturma düzeni oluşturulabiliyor.

Kalıpçızade Çayyolu Bride Nişan Fiyatları

Çayyolu Bride, nişan organizasyonlarına özel oldukça uygun fiyatlar sunuyor. Kokteyl davetlerde hafta içi fiyatlar kişi başı 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise 100 TL civarında seyrediyor. Mekan dönemsel olarak kampanya ve indirim fırsatları sunuyor. İndirimlerden haberdar olmak için bizimle iletişime geçmen yeterli.

Mekan Olanakları

Kalıpçızade Çayyolu Bride bünyesinde öne çıkan ilk olanak organizasyon danışmanlığı oluyor. Nişan daveti özenle planlanması gereken bir organizasyon olduğu için burada ekstra şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Zira deneyim etkinlik sorumluları davetini dekorasyondan müziğe, servislerden oturma düzenine kadar tüm detayları ile planlıyor. Gelin ve damat odası bulunan mekanda, nişanın öncesinde son hazırlıklarını rahatça planlayabilirsin.

Kokteyl davetlerine özel menü tadım ve menüde değişiklik imkanlarını değerlendirebilirsin. Fotoğrafçı ve video çekim imkanlarından paketine dahil olarak yararlanabilirsin. DJ ve orkestra temini ile eğlenceli bir davetin tadını çıkarabilirsin. İklimlendirme ve klima sistemleri sayesinde yılın dört mevsimi bu şık mekanı tercih edebilirsin.

Nerededir?

Kalıpçızade Çayyolu Bride, Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da hizmet veriyor. Toplu taşıma ve özel araç ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Açık adresini ise şuraya bırakıyoruz;

Mutlukent Mahallesi 1920. Cadde 49/1 Çayyolu – Çankaya / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Dila Turanlı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ