Bal Medya

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Bal Medya Hakkında

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde hizmet veren Bal Medya, düğün fotoğrafçısı ekibi yaşanılan duygu dolu anlarını ölümsüzleştirebiliyor. Stüdyo ve dış çekim alternatiflerinden dilediğini tercih edebiliyorsun. Üstelik farklı paket seçenekleri sayesinde 1500 TL’den başlayan fiyatları ile de bütçeni sarsmamış oluyorsun. Bu paketlerin içerikleri ve sahip olabileceğin tüm olanaklar yazımızın devamında yer alıyor, hemen inceleyebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Düğünden sonra sevdiklerinin, arkadaşlarının ve senin tebessümle izlemek isteyeceğin düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi videoları oluşturuyor. Sen nerede, ne zaman, hangi konseptle istersen fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyor.

Gözde Balseven – Bal Medya; hamilelik, doğum sonrası bebek çekimleri, nişan, katalog, save the date ve trashday konseptli çekimler gerçekleştiriyor. Senin fikirlerini dinleyerek ve önemseyerek kişiye özel aksesuarlar hazırlıyor ve ya temin ediyor. Seninle iş birliği içerisinde olağanüstü konsept çekimlere imza atıyor.

Düğün tarihini önceden haber vermek isteyen ya da ileride hatırlayacakları hoş bir anı olması için çiftler genellikle save the date konseptli çekimler tercih ediyor. Veya düğün sonrasında stressiz, çok daha rahat olabilmek için trashday çekimi tercih ediyorlar.

Gözde Balseven – Bal Medya Avantajları

Gözde Balseven, çiftlerin en özel anlarına şahitlik yapmanın mutluluğunu yaşayan ve onlarla çekim boyunca eğlenen bir düğün fotoğrafçısı. Bu yüzden de en doğal, en iyi kareleri pozlamayı prensip edinerek çalışıyor. Tecrübe ve bilgi birikimini aktaran, yaratıcı fotoğraf kareleri ortaya çıkaran her çiftin tercihi olan firma ile anlaşma sağlayabilirsin.

Bal Medya, konsept çekimlerinde adını duyurmuş bir fotoğraf stüdyosu. Gereken tüm ekipmanları, aksesuarları önceden planlayarak ve profesyonellikle kullanarak konsept çekimleri gerçekleştiriyor. Sonucunda klişeden uzak, harika fotoğraf kareleri ve video görselleri ortaya çıkıyor. Fotoğrafların orijinal versiyonu ve video kayıtlarını da çekim gerçekleştikten 3 hafta sonra teslim ediyor.

Gözde Balseven – Bal Medya Düğün Dış Çekim Fiyatları

Firmanın dış çekim fiyatları ortalama olarak 1500 TL’den başlıyor. Tercih edilen çekim alanı, kullanılan ekipman türü ve aksesuarlara göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Fiyat konusunda net bir bilgi almak için hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Gözde Balseven – Bal Medya Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde hizmet veriyor. Gözde Balseven ve ekibiyle tanışmak ve fikir alışverişinde bulunmak istersen Üsküdar lokasyonunda bulunan stüdyoyu ziyaret edebilirsin. Toplu taşıma araçlarıyla da kolayca ulaşım sağlayabileceğin stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

“Bahçelievler Mahallesi, Ata 2 Sitesi Yabangül Sokak, No:20 Çengelköy, Üsküdar / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekimlerden 15 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

15-21 işi günü aralığında teslim yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ