Stüdyo Cem

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Stüdyo Cem Hakkında

Stüdyo Cem, kaliteli hizmetiyle özel günleri hayat boyu saklanabilen anılara dönüştürüyor. İzmir Narlıdere ilçesinde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı ekibi, konsept çekimleri ile en güzel anlarında yanında oluyor. Hem de ortalama olarak paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Bu fırsat kaçmaz diyelim ve sahip olabileceğin tüm hizmetlere değinelim.

Avantajları

Stüdyo Cem ve ekibi gerçekleştirdiği eşsiz dış çekimler ile senin düşüncelerinle ilerleyerek tarzını yansıtan fotoğraf kareleri oluşturuyor. Sana istediğin her yerde eşlik edebiliyor. Türkiye’nin her bölgesinde dış çekim anlarını unutulmaz kılıyor ve ölümsüzleştiriyor. Çekim yerini ve çekim konseptini senin fikirlerini dinleyerek, kendi tarzını da ekleyerek belirliyor. Bununla birlikte tüm siparişlerini 45 gün içerisinde hazır hale getirerek ölümsüz anılarına kavuşmanı da sağlıyor.

Stüdyo Cem Fotoğrafçılık Olanakları

Düğün fotoğrafçısı, çekim türleri bakımından çeşitlilik sunuyor. Bunlar arasında düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, nişan çekimi, konsept çekimi ve stüdyoda çekim hizmetleri veriyor.

Çekim planının her detayını ayrıntılı şekilde organize ediyor ve taslak haline getiriyor. Mesleğini severek yapan firma düğün fotoğrafçılığı alanında en iyi hizmeti veriyor. Güler yüzlü deneyimli ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile fotoğraflar karelerinin derlendiği muhteşem video kesitleri ve albümler sunuyor.

Tüm bu olanaklardan yararlanmak için danışmanlık servisini araman yeterli. Detaylıca alacağın hizmetleri öğrenerek firma ile anlaşma sağlayabilirsin.

Stüdyo Cem Narlıdere Dış Çekim Fiyatları

Her bütçeye hitap edebilmek adına farklı paket seçenekleri sunan firmanın ortalama olarak paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Paketlerin içerikleri fiyatları belirleyici hususlardan oluyor. Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak organizasyonun için firmadan net bir fiyat bilgisi alabilirsin. Bu sayede firmanın DüğünYardımcısı.com kullanıcılarına özel olarak sunduğu indirim fırsatlarından da yararlanabilirsin.

Stüdyo Cem Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir’in Narlıdere ilçesinde stüdyosu ile hizmet veren mekana kolayca ulaşım sağlayabilirsin. İster toplu taşıma araçlarını istersen de kişisel aracını ulaşım için tercih edebilirsin. Firma ile ön görüşme yapmak istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayarak randevu oluşturabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Narlıdere Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No:327, Narlıdere / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün önce iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Narlıdere ilçesinde ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

45 gün içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ