Perspektif Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Perspektif Fotoğrafçılık Hakkında

Perspektif Fotoğrafçılık ve ve ekibi İstanbul Beşiktaş ilçesinde stüdyosu ile hizmet sağlıyor. Bunun ile birlikte dış çekim için de düğün fotoğrafçısı ekibi ile birlikte dilediğim her türlü çekimi gerçekleştirebiliyor. Üstelik paket fiyatları da 2000 TL’den başlıyor. Bu paketlerin içeriklerini ve yararlanabileceğin tüm avantajları öğrenmek için yazımızın devamına göz gezdirebilirsin.

Perspektif Fotoğrafçılık Hizmet Anlayışı

Yaratıcı, yeniliklerin peşinde koşan ve hep mükemmel hizmet sunmak için kendilerini aralıksız geliştiren bir ekip düşün. Böyle bir ekip gerçekten var ve Beyoğlu semtinde hizmet veriyorlar. Hayal ettiğin her şeyi sana sunmak için her adımı planlıyor ve sorun çıkmaması için titizlikle çalışıyorlar.

Dış Çekim Olanakları

İlk olarak, Perspektif Fotoğrafçılık, onlarla iletişime geçen çiftleri Beyoğlu semtindeki stüdyoda ağırlıyor. Fotoğraf çekimlerinin nasıl gerçekleştiği hakkında çiftleri bilgilendirdikten sonra, çekim tarihini ve çekim  planını oluşturmaya başlıyor. Hayal gücünde sınır tanımayan Perspektif Fotoğrafçı ekibi, senin hayallerini ve kendi yaratıcılıklarını konuşturarak fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor.

Perspektif Photography & Production ile çalıştığına asla pişman olmayacaksın çünkü çiftleri yormayan, eğlence dolu çekim tarzlarına sahip. Kendilerine güvenen ekip çekim gerçekleştikten sonra düğün hikayesi ve düğün klibi gibi video kesitleriyle hem montaj hem de fotoğraf çekme kalitelerini gözler önüne seriyorlar. İnanılmaz güzellikteki fotoğraflara çekim gerçekleştikten 6 hafta sonra sahip olabiliyorsun.

Perspektif Fotoğrafçılık Stüdyosu Dış Çekim Fiyatları

Fiyatlar konusunda da elinden gelen yardımı sağlayan ekip, çekim türü ve ekipman özelliklerine göre fiyatlarını belirliyorlar. Farklı paket seçenekleri olarak firma tarafından sunulan hizmetlerin ortalama olarak fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al formunu doldurarak paket içeriklerini ve fiyatlarını öğrenebilirsin. Formu doldurduğun takdirde DüğünYardımcısı.com’un sana bir takım sürprizlerinin olacağının da müjdesini verelim.

Perspektif Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde hizmet veren firmaya özel aracınla ya da toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Dilersen hemen  danışmanlık servisini arayarak ön görüşme için randevu alabilirsin. Beyoğlu semtinde bulunan Perspektif Photography & Production açık adresi ise şu şekilde;

“Etiler Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi, No:24 Beşiktaş / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

45 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerden 45 gün sonra siparişlerin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ