Wedding Pera

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Wedding Pera Hakkında

Dünyaya adını duyurmayı başarmış bir fotoğraf firması olan Wedding Pera Düğün Fotoğrafçısı olarak dünyanın en prestijli yayınları arasındaki yerini alıyor. İstanbul, Beyoğlu ilçesinde Cihangir semtinde hizmet veren firmanın dış çekim fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Hemen seni daha fazla meraklanmadan sahip olabileceğin tüm olanakları inceleyelim.

Wedding Pera Hizmet Yelpazesi

Sadece düğün organizasyonları bünyesinde çekim yapmayan Wedding Pera; nişan töreni, trashday ve save the date konseptlerinin de yer aldığı geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Hazırladığı düğün belgeselleri, düğün hikayeleri ve düğün klipleri ile de adından söz ettiren Wedding Pera ekibi, düğün gününü ölümsüzleştirmek istiyor.

Firmanın sunduğu tüm bu hizmetlerden yararlanmak için hemen yukarıdaki numarayı tuşlayarak danışmanlık servisi ile görüşme sağlayabilirsin.

Olanakları

Her çift için bir senaryo yazan ve kısa film çeken Wedin Pera Düğün Fotoğrafçısı, çekimleri yarattığı hikaye altında kompozisyon haline getiriyor. Çekimlerde doğal pozlar yakalamak ve sanat eserleri ortaya çıkarmak için senin düşüncelerine ve düşlerine göre çekim konsepti hazırlıyor.

Çekim tarihinden önce Wedding Pera ekibiyle düzenleyeceğin görüşmeler sonucunda tüm çekim konularda fikir alışverişi yapabilme fırsatı sunuyor. Mekan önerileri, çekim türleri, konsept tavsiyeleri. Düğün fotoğrafçısı ekibi tüm bu süreçte yanında oluyor ve hiçbir sorun çıkmaması için tüm profesyonellikleriyle hizmet veriyor.

Avantajları

İstanbul ve Bodrum’da ofisleri bulunan ekiple çalışman için İstanbul ve Bodrum’da yaşaman gerekmiyor. Türkiye’nin her ilinde hatta yurt dışında bile hizmet alabilirsin. Çünkü, Firmanın ekibi yeniliklere yelken açmayı ve farklı pozlar yakalamayı seviyor. Sana da istediğin çekim alanını belirlemek ve gün boyu bulunduğun yerin keyfini çıkarmak kalıyor.

Wedding Pera Beyoğlu Dış Çekim Fiyatları

Firma tüm özel günlerinde hizmetleri ile yanında oluyor. Tüm bu hizmetlerin çekim zorluğu ve niteliği fiyatları belirleyici etmenler arasında yer alıyor. Ortalama olarak ise birden fazla hizmetten bir arada yararlanabileceğin paket fiyatları 3000 TL’den başlıyor.

Fiyat konusunu netleştirmek istiyorsan hemen ücretsiz teklif al formunu düğün çekiminde beklentilerin ile doldurabilirsin. Kısa süre içerisinde firma tarafından dönüş sağlanacaktır.

Wedding Pera Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un Beyoğlu semtinde stüdyosu ile hizmet veren firmaya deniz ve kara yolu toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Kişisel aracın ile gitmek istiyorsan da stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

“Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Akarsu Yokuşu Caddesi, No:46/4 Cihangir-Beyoğlu /İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimi gerçekleştirebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Beyoğlu ilçesinde ve talep doğrultusunda her şehirde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

20 gün içerisinde tüm siparişlerine kavuşabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ