Halil Sarı

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Halil Sarı Hakkında

Halil Sarı ve ekibi, dünya evine girerken hayallerini somutlaştırmak için İstanbul Kadıköy ilçesinde stüdyosu ile hizmet veriyor. Aynı zamanda düğün fotoğrafçısı ekibinden dış çekim tecrübelerinden de faydalanarak dilediğin şehirde bugüne özel anı biriktirebiliyorsun. Hem de 1000 TL’den başlayan fiyatları ile diyelim ve beklentilerini karşılayabilecek çekim olanaklarının detaylarına geçelim.

Hizmet Yelpazesi

Çekim stresinden uzak, eğlenceli ve dinamik bir çekim ambiyansı sağlıyor ve yaşatıyor. Çekim yelpazesi de oldukça geniş. Düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, nişan çekimi, konsept çekimi, save the date ve trashday gibi konsept ve tema sahibi fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor. Her detayı atlamadan ve senin istediğin prosedürde ilerliyor.

Halil Sarı Fotoğrafçılık Hizmetleri yaşadığın romantik anları, sevgi dolu dakikaları en yalın şekilde pozlamayı seviyor. En güzel gününe şahitlik yapmaktan ve hizmet vermekten keyif alıyor. Bu yaşadığı güzel duyguları fotoğraf çekerken hem sana hem de fotoğraflara yansıtıyor.

Dış Çekim Olanakları

Sıradan olmayan, özgün fotoğraf kareleri görmek ve her baktığında ”işte budur” demek istiyorsan, sana tüm bu imkanları sunuyor. Yaptığı eşsiz dış çekimler ile tarzını yansıtan düğün fotoğrafçısı ekibi sana istediğin her yerde ve her zaman eşlik edebiliyor. Türkiye’nin her bölgesi ve yurt dışı çekimlerinde yanında oluyor ve çekim günlerini renklendiriyor.

Halil Sarı Fotoğraf Stüdyosu, Çekim yerlerini ve çekim türünü senin fikirlerini dinleyerek belirliyor. Başlangıç paketinde sunduğu imkanlar arasında dış mekan çekimi, orijinal kopya fotoğraf teslimi ve profesyonel ekip temini bulunuyor. Çekim tarihinden 3 hafta önce iletişime geçersen dilediğin mekanda, düşlediğin bir hikayede başrol oyuncuları oluyorsun. Çekim gerçekleştikten 3 hafta sonra da hayallerinin fotoğraf albümlerine ve video kesitlerine kavuşuyorsun.

Halil Sarı Fotoğrafçılık Dış Çekimi Fiyatları

Firma, her bütçeye uygun fotoğraf çekimleri hizmeti veriyor. Farklı çekim olanakları arasından yapmış olduğun seçimleri fiyatları belirliyor. Ortalama olarak ise dış çekim fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Fiyat konusunda en güncel bilgilere ulaşmak için hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Halil Sarı Fotoğrafçılık Nerededir?

Firma İstanbul Kadıköy ilçesinde merkezi lokasyonuyla toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Çekim öncesi düğün fotoğrafçısı ekibi ile tanışıp, dış çekim üzerine fikir alışverişi yapmak için stüdyoyu ziyaret edebilirsin. Stüdyonun açık adres ise şu şekilde;

“Sahrayıcedit Mahallesi, Batman Sokak, No:7 Hilton Oteli Karşısı, Kadıköy / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimleri için hizmet alabiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Kadıköy ilçesinde ve talepler doğrultusunda şehir dışında hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerden sonra 20 gün içerisinde tüm çekimlerine kavuşabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ