Bala Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Bala Evlendirme Dairesi Hakkında

Bala Evlendirme Dairesi, Ankara ilinde sevenleri kavuşturmak için en mutlu günlerinde hizmet sunuyor. Maksimum 100 kişi davetli kapasitesiyle sevdiklerinin de bu güzel dakikalara şahit olmasını sağlayan salon, 200 TL’den başlayan fiyatları ile de mutluluğuna gölge düşürmüyor.

Belediye bünyesindeki nikah salonu hakkında en güncel bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Bala Evlendirme Dairesi Fiyatları

Evlilik işlemlerinin sorunsuz ilerlemesi için bazı belgeleri tamamlamak ve ücret ödemek gerekiyor. Ankara belediyeleri de evlilik işlemleri için gerekli olan evraklar için belli ücretler alıyor. Hemen bu ücretlerden bahsedelim.

Ankara genelinde evlendirme dairelerinde aile cüzdanı bedelinden 130 TL ücret talep ediliyor. Evlilik dosya ücretinden 35 TL, evlenme izin belgesinden de 120 TL ücret alıyorlar. Eğer çiftlerden her ikisinin de ikametgah adresi Bala ilçesinde değilse, hafta içi ve hafta sonu gerçekleşecek nikahlarda farklı ücret ödemesi talep edilebiliyor.

“Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak nikah salonunun DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli fiyatları görüntüleyebilirsin. Ayrıca, ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlarımızı arayarak aktif kampanyalar ve fırsatlar hakkında da bilgi edinebilirsin.

Bala Evlendirme Dairesi Kapasitesi 

Kapalı salonlarında 100 kişi kapasiteyle davetli ağırlanabiliyor. Bu sayede sevdiklerin yanındayken daha mutlu bir şekilde dünya evine girebiliyorsun. Evlendirme Dairesi, hafta içi 08:30 ile 17:30 saatleri arasında evlenecek çiftlerin işlemlerini gerçekleştiriyor.

İstenilen Belgeler

İstenilen belgelerden birkaçı ise şöyle; kimlik aslı ve fotokopisi, son altı ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf. Bunlar ile birlikte; evlilik izin belgesi, sağlık raporu, evlilik beyannamesi ve gelin adaylarının 18 yaşını doldurduğuna dair evlilik ehliyeti de istenilenler arasında yer alıyor. 

Hemen, Evlendirme Dairesi hakkında detaylı bilgilendirme için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımız ile iletişime geçebilirsin.

Bala Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nikah salonu; Ankara Bala ilçesinde hizmet veriyor. Evlendirme Dairesi’ne gitmek için Bala yakınlarından geçen 178 numaralı otobüs hattını kullanabilirsin. Kişisel aracın da ulaşım için doğru bir seçim olabilir. Mekanın adresini bulmakta güçlük çekiyorsan ya da yol tarifine ihtiyaç duyuyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin. Belediyenin açık adresi ise şu şekilde;

“Şentepe Mahallesi, Melih Gökçek Caddesi, Şehit Murat Yalçın Sokak, No:95 Bala / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı nikah salonu bulunuyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Bala ilçesinde hizmet veriyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Salonun bünyesinde bir fotoğrafçı bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ