Balaban Kır Bahçesi

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Balaban Kır Bahçesi Hakkında

İstanbul’un Avcılar ilçesinde yer alan Balaban Kır Düğünü, cazip düğün paketleri ve deneyimli ekibiyle unutulmaz bir davet sunuyor. Her bütçeye uygun seçenekler sunan Balaban’da kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Balaban Kır Bahçesi Avcılar Düğün Fiyatları

Düğünü fiyatları açısında oldukça uygun seçenekler sunan Balaban’da kişi başı fiyatlar paket içeriklerine ve davet gününe göre değişkenlik gösterebiliyor. Kokteyl düzeninde davetler 50 – 80 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Yemekli düğünlerde ise hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL’den başlayan menü seçenekleri bulunuyor.

Mekanın Düğün Yardımcısı misafirlerine özel olarak sunduğu çeşitli kampanyalar ve indirimler hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Balaban Kır Bahçesi Özellikleri

Ağaçlarla çevrili ve çim zemine sahip olan Balaban Kır Bahçesi bünyesinde yemekli olarak 750, kokteyl olarak 1000 kişilik bir kapasite bulunur. Ufak aile toplantılarından geniş çaplı düğün ve kına gecelerine kadar her türlü organizasyonunu burada gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsin.

Kına gecesi, mezuniyet toplantısı, sünnet düğünü gibi diğer bireysel etkinliklerin yanı sıra bayi toplantısı, konferans gibi kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapar. Bu kır düğünü mekanında gelin ve damadın giriş yaptığı göz kamaştırıcı bir platform bulunur. Taleplere göre gelin ve damat koreografi çalışmaları yapabilir ve dans pistine ulaşan bu platformdan şov niteliğinde bir giriş yapabilirler.

Kır Düğünü Organizasyonu

Balaban Kır Düğünü bünyesindeki deneyimli ve güler yüzlü organizasyon ekibi davetinin başından sonuna kadar seninle ilgilenir. Profesyonel organizasyon sorumlusu aklına takılan tüm soruları çözmek üzere her daim hizmetindedir.

Balaban Kır Düğünü’nde etkinliklerin için çok özel dekorasyon ve süslemeler yapılır. Normalde beyaz ağırlıkta olan süslemelerde daha canlı renkler istenirse bu konuda düzenlemelere gidilebilir. Hem konseptine hem de organizasyon türüne göre dekorasyon ve süslemelerde dilediğin değişiklikler yapılır. Kına tahtı, ses ve ışık sistemi gibi tüm ayrıntılar mekan tarafından düşünülür.

Menülerde vejetaryen ya da çocuk menüsü gibi seçenekler sunulur. Etkinlik öncesi menü tadımı ve menü değişikliği hizmetleri de mekanın artıları arasındadır.

Balaban Kır Bahçesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan İstanbul’un Avcılar ilçesinde hizmet veriyor. Balaban’a A-239 nolu dolmuş hattı ve 147 numaralı otobüs hattı ile ulaşım sağlayabilirsin. 250 araç kapasiteli otopark hizmeti de sunan mekanın açık adresi şöyle;

Ambarlı Mevkii, Eski Kamp Alanı, Tesisler Yolu Caddesi, No:24, Avcılar / İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, düğün pastası, orkestra, fotoğraf ve video çekimi, organizasyon sorumlusu, servis elemanı ile ekipman hizmetleri sunuluyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik olanağı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet partisi ve balo, üniversite mezun toplantı ve davetleri düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kır bahçesinde bulunan bu mekanda yeşil ile kontrast oluşturacak açık renkler kullanılmıştır. Beyaz yuvarlak masalar ve katlanır sandalyeler kullanılmıştır. Farklı davet türlerine özel mekan giydirme hizmeti de sunulmaktadır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

1000 kişiye kadar davetli ağırlanabilen kır bahçesi bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Çocuklara menüsü, vejetaryen, kırmızı et, beyaz et ve kokteyl menüleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis 23:00, müzik 23:30'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Bir kır bahçesi olan bu mekanda yeşil çimler üzerine kurulu bir oturma düzeni bulunuyor. İstanbul'un Avcılar ilçesinde bulunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Kır bahçesinde bulunan bu mekanda harika bir sahne bulunmaktadır. Burada çalacak canlı müzik konusunda organizasyon sorumlusu ile görüşebilir ve dilediğin orkestra ile anlaşabilirsin.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi bünyesindeki profesyonel fotoğraf sanatçıları ile anlaşabilir ve doğa ile iç içe harika fotoğraflara sahip olabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ