Balçova Belediyesi Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
150
max

Özellikler

Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Balçova Belediyesi Evlendirme Dairesi Hakkında

Balçova Belediyesi Evlendirme Dairesi, bölgede yaşayanlar tarafından fazlasıyla rağbet görüyor. Salon kapasitesi olarak da oldukça yeterli bir alana sahip olmasıyla 150 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. 250 TL’den başlayan nikah salonu ve kiralama fiyatları ile bütçeni zorlamayacak bir nikah töreni seni bekliyor.

Evlendirme dairesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için içeriğimizi okumaya devam et!

Balçova Belediyesi İzmir Nikah Salonu Fiyatları

Balçova Belediyesi Evlendirme Dairesi tarafından evlenecek çiftlere sunulan fiyatları açıklayalım. İlk olarak evlilik cüzdanı bedeli isteniyor. Bu da yaklaşık 80 TL. Evlendirme dairesi aynı zamanda 50 TL gibi bir fiyat da izin belgeleri için istiyor. Belediye dışında nikah salonlarında gerçekleştireceğin tören için ise ortalama 200 TL hizmet bedeli talep ediyor.

Şimdi de Balçova Belediyesi salon kiralama fiyatları ne kadardan başlıyor gözden geçirelim. Hafta sonu veya hafta içi gerçekleştireceğin nikah törenleri için kiralama fiyatları değişiyor. Hafta içi 100 TL, hafta sonu 200 TL olarak fiyatlar sunuluyor. Tabi ki törenin mesai saatleri ve mesai dışı olması da önemli.

Balçova Belediyesi Evlendirme Memurluğu hakkında en net ve güncel bilgileri DüğünYardımcısı.com ekibinden alabilirsin. Sitemizin üst tarafında ye alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli olacaktır. Bu sayede kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan da haberdar olabilirsin.

Kapasitesi ve Özellikleri

Balçova Belediyesi Evlendirme Memurluğu, müşterilerine samimi bir organizasyon olanağı sağlıyor. Küçük nikah salonu, yaklaşık 150 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. En yakın çevrendeki arkadaşların ve ailen ile sıcak bir etkinlik gerçekleştirebilirsin.

Salonda, konferans düzenin de kırmızı sandalyeler konumlandırılmış. Nikah masası ise karşıdaki sahnenin tam ortasında yer alıyor. Nikah töreni boyunca engelli bireylerin hazırladığı nikah şekerleri dağıtılıyor. Dilersen fotoğrafçı da çağırabilirsin.

Balçova Belediyesi Evlendirme Dairesi Nerede? Nasıl Gidilir?

Balçova bölgesinde yer alan Balçova Belediyesi Evlendirme Dairesi, ulaşım açısından da çiftlere pek çok seçenek sunuyor. Evlendirme dairesine dilersen tramvay, İzmir Metro ya da ESHOT otobüs hatlarını kullanarak gidebilirsin. İstersen kendi aracınla da mekanı kolayca bulman mümkün.

Nikah salonu açık adresi şu şekilde: Ata Cad. Cengiz Topel Sok. No:1 Balçova/İzmir

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark kapasitesi ile öne çıkmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak nikah işlemleri için Balçova Belediyesi ile en az 10 iş günü öncesinden iletişim kurmanı tavsiye ediyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan temin edebileceğin çekim ekibi veya düğün fotoğrafçısı ile çalışmana Balçova Belediyesi tarafından olanak tanınmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Balçova konumunda yer almaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
*
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ