Bambu Garden

2023 Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
175 TL
230 TL
Kokteyl
160 TL
185 TL
Pasta - Meşrubat
150 TL
175 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
400
max
Otopark
100

Özellikler

Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri

Olanaklar

After party organizasyonu
Animatör
Barkovizyon
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Baby shower balon seti
Baby shower parti süslemesi
Bebek bindallı / kaftan
Bebek odası süsleme
Diş buğdayı süslemesi
Doğum odası süsleme
Doğum yatağı süsleme
Hediyelik dağıtım sepeti
Kapı süsü
Kukla gösterisi
Palyaço

Bambu Garden Hakkında

Bambu Garden İstanbul Beykoz konumunda doğum günü ve baby shower etkinliklerinde sıklıkla tercih edilen mekanlardandır. Uygun fiyatları ve kişiye özel konsept seçenekleri ile ailelerin favorileri arasında yerini alıyor. Açık ve kapalı davet alanları ile her mevsim rahatlıkla davet verebiliyorsun. Mekanın doğum günü ve baby shower fiyatları kişi başı 150 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Bambu Garden ferah davet alanları ile tüm özel günlerinde tercih edebileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Kır düğünü ve doğum günü etkinliklerinde mekan sıklıkla tercih ediliyor. Açık, kapalı ve kır bahçesi alanları bulunuyor. Açık davet alanı ve kır bahçesi 200 – 400, kapalı davet alanı ise 50 – 100 kişi ağırlayabiliyor. Mekanın 100 araçlık otoparkı konuklarına konforlu bir davet alanı sunuyor.

Doğayla iç içe bu mekan minik misafirlerinin de hoşuna gidiyor. Masa ve şamdan seçenekleri ile konsepte özel süslenen mekan çim alan üzerine kurulu oluyor. Kapalı davet alanı da açık alanları kadar ferah ve geniş bir alana kurulu. Hayal ettiğin detaylara yer verebileceğin organizasyonlar için bu mekanı tercih edebilirsin.

Sunulan Hizmetler

Bambu Garden geniş alanında profesyonel bir ekiple çalışıyor. Doğum günü etkinliklerinde konuk sayına uygun oturma planı ile her detayı planlıyor. Çocukların oyun oynayacağı alan, pasta töreni ve akış ile ilgili hafızanda hiçbir soru işareti kalmıyor. Konuklarına yemekli, kokteyl menülü ve içecek ikramları ile zengin bir menü sunabiliyorsun. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanında bulunuyor. Müzik yayını için sevdiğin parçalar için bir liste oluşturabiliyorsun.

Mekan doğum günü ve baby shower etkinliklerine özel balon seti, parti süslemeleri ile hazırlanıyor. Pasta ve palyaço gösterisi çocukların en çok etkilendiği noktalardan oluyor. mekanda diş buğdayı ve 6 ay kınası organizasyonları da yapılıyor. Bebek bindallı ve diş buğday süslemeleri organizasyon hazırlanıyor.

Bambu Garden Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları

Mekanın doğum günü fiyatları yemekli kişi başı 175 – 230 TL, kokteyl menü seçimlerinde ise 160 – 185 TL arasında oluyor. Pasta ve meşrubat ikramlarında da fiyatlar 150 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları değerlendirmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bambu Garden Salonu İstanbul Beykoz konumunda yer alıyor. Mekana 121BS, 135G ve 135K otobüs hatlarıyla ulaşabilirsin. Özel aracıyla gitmek isteyen konukların için açık adres şu şekildedir; No53/a Ressam Mehmet Cad. Cumhuri̇yet Köyü Beykoz İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

11:00.  12:00

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ