Bambu Garden

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
175 TL
230 TL
Kokteyl
160 TL
185 TL
Pasta - Meşrubat
150 TL
175 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
400
max
Otopark
100

Özellikler

Kır Bahçesi Alanı
Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Çocuk etkinlik alanı
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi

Olanaklar

After party organizasyonu
Animatör
Barkovizyon
Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Bambu Garden Hakkında

Bambu Garden, İstanbul Beykoz’da kır düğünü organizasyonların için kapılarını aralıyor. Açık ve kapalı davet alanlarında konuklarını ağırlayabiliyorsun. Doğayla iç içe olan mekan ferah bir çim alanı üzerine kurulu hayal ettiğin tüm detaylar bura sayesinde gerçek olabilir. Kır düğünü fiyatları kişi başı 150 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Bambu Garden, kapalı ve açık alanları ile tüm organizasyonların için elverişli. Açık davet alanı ve kır bahçesinde 200 – 400 kişi ağırlayabiliyorsun. Kapalı davet alanı ise 50 – 100 kişilik butik etkinlikler için sıklıkla tercih ediliyor. Mekan merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sunuyor. Otopark alanı ise araçla gelen konukların için konforlu bir hizmet oluyor.

Mekanda kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, motivasyon etkinlikleri, nişan, okul etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günleri, düğün, grup kahvaltısı ve yemekleri düzenlenebiliyor.

Sunulan Hizmetler

Bambu Garden kır düğününü unutulmaz hale getirmek için iddialı bir after party organizasyonu düzenliyor. Animatör, dans grupları ve barkovizyon gösterileri geceye dahil oluyor. Mekanın masa sandalye ve dekorasyon seçenekleri ile süslemesi tamamlanıyor. Gelin tagı ve masalardaki çiçekler birbiriyle uyumlu şekilde tercih ediliyor.

Karşılama hostesi konuklarını karşılıyor. Oturma planı dahilinde konuklarına eşlik ediliyor. ikramlar masalarda misafirlerini bekliyor. Aperatif atıştırmalıklar ve içecek ikramlarına ek olarak yemekli ve kokteyl menü seçenekleri tercih edebiliyorsun. Menü tadımı ve menüde değişiklik ile dilediğin lezzetleri tercih edebiliyorsun. Profesyonel mutfak ekibi sana özel menü hazırlıyor. Mevsim meyve sebzeleri ile hazırlanan yemekleri, gösterişli düğün pastası damaklarda iz bırakıyor.

Bambu Garden Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatları yemekli ve kokteyl menü seçimlerine göre değişiyor. Yemekli kişi başı 175 – 230 TL, kokteyl ise 160 – 185 TL aralığında oluyor. Pasta ve meşrubat ikramları ise 150 – 175 TL’lik paketlerle sunuluyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanlarına özel indirimlerden faydalanmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bambu Garden Salonu Beykoz adresinde bulunuyor. Mekana 121BS, 135G ve 135K otobüs hatlarını tercih edebilirsin. Özel aracıyla mekana ulaşım sağlamak isteyen konukların için ise açık adres şu şekildedir; No53/a Ressam Mehmet Cad. Cumhuri̇yet Köyü Beykoz İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

11:00.  12:00

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ