Baran Kotay Bridal

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel üretim
Kişiye özel abiye dikim
Kişiye özel abiye tasarım
Konsepte özel nişanlık tasarımı

Baran Kotay Bridal Hakkında

Her kadın düğününü hayal ederken önce gelinliğini düşünüyor. Bu yüzden bir gelin için gelinlik oldukça önem taşıyor. Biz de bunu çok iyi bildiğimiz için sana gözü kapalı güvenebileceğin bir firma önerisi sunuyoruz. Baran Kotay Bridal, İstanbul Kadıköy semtinde seni bekliyor. Kişiye özel üretim, avantajlı paketler ve uygun fiyatlar sunan firmanın başlangıç paketi fiyatı 2.500 TL’den başlıyor.

Gelinlik Tasarımları

Baran Kotay, önceliğini tamamen senin isteklerine veriyor. Yani hayalindeki gelinlik ister balık model olsun ister helen model olsun hiç fark etmez. Senin istediğin modelde istediğin kumaşta bir gelinlik dikiliyor. Oldukça profesyonel bir ekibe sahip olan gelinlik firması, bu özel gününde seni daha da özel hissettirmek için şahane bir hizmet sunuyor.

Eğer özel dikim gelinlik istemiyorsan da gelinlik firmasında hazır modeller de bulunuyor. İstersen hazır gelinlikleri deneyip onlar arasından da bir tercih yapabilirsin. Baran Kotay Bridal, gelinlik dikimi ve üretiminin yanı sıra kişiye özel abiye ve nişanlık tasarımı seçeneği de sunuyor. Nişan organizasyonun için de burası ile çalışabilirsin.

Baran Kotay Bridal Gelinlik Fiyatları

Firma ile yapacağın ön görüşmede ne tür hizmetler sunulmasını istediğine karar verebilirsin. Almak istediğin hizmetlere göre farklı paket seçeneklerine dahil olacaksın. Temel hizmetleri barındıran başlangıç paketi fiyatları 2.500 TL. Eğer daha geniş bir hizmet yelpazesi talep edersen de fiyatı 5.000 TL olan her şey dahil paketinden yararlanabilirsin.

Paket içerikleri ve tercihlerin doğrultusunda hangi fiyatlandırmaya tabi tutulacağını öğrenmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurman yeterli olacaktır.

Olanakları

Gelinliğin tamamlayıcısı olan duvak ve tercihe göre sıklıkla kullanılan eldiven tasarımlarını da Baran Kotay ve ekibi üstleniyor. Moda evinden ekstra bir talebin olursa bunu da aktarabilirsin. Gelinliğin ile uyumlu ceket dikimi de firmanın sunduğu avantajlar arasında bulunuyor.

Ortalama olarak 3 prova sonra gelinliğin tamamen dikilmeye başlıyor. En geç 4 hafta sonra da sana kusursuz bir şekilde teslim ediliyor. Eğer hazır bir gelinlik modeli tercih ettiysen de beden daraltma ve tadilat işlemleri de Baran Kotay Bridal tarafından en kısa sürede hallediliyor.

Baran Kotay Bridal Nerededir? Nasıl Gidilir?

Lokasyon olarak İstanbul Kadıköy semtinde bulunan Baran Kotay Bridal’e ulaşım konusundan hiç zorluk yaşanmıyor. Moda mevkiinde bulunan Baran Kotal’a ulaşımını sağlarken 15F, 15SK ve 8E gibi otobüs hatlarını tercih edebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Caferağa Mahallesi, Fırıldak Sokak, No:1, Moda, Kadıköy / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Duvak, eldiven, isteğe göre ceket.

Sipariş teslim süresi?

Minimum 3 provada gelinliklerimizi hazır hale getiriyoruz. 2 - 4 hafta içerisinde de ürün teslimini yapıyoruz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ