Pasha Garden Kır Düğünü

Pasha Garden Kır Düğünü Hakkında

Serin bir yaz akşamında çiçeklerle dolu bir kır düğünü hayal eden çiftlerimiz için harika bir mekan önerisi sunuyoruz. Pasha Garden Kır Düğünü, İstanbul Beykoz semtinde çiftlerin düğün organizasyonları için sıklıkla tercih ettiği bir mekan. Kaliteli hizmeti ve güler yüzlü ekibiyle harika bir organizasyon sunacak mekanın fiyatları da oldukça uygun aralıklarda seyrediyor.

Mekan Tasarımı ve Özellikleri

Kır düğünü denilince akla gelen yemyeşil çimenler ve ağaçlarla bezenmiş bir kır bahçesi Pasha Garden mekanında seni bekliyor. İşte bu hayallerindeki tasvirin çok daha güzelini burada bulabilirsin. Palmiye ağaçlarının çevrelediği kır bahçesi banket düzeninde tam 750 kişi ağırlamana olanak sağlıyor. Kokteyl davet vereceksen de 1.000 kişi ağırlayabiliyorsun.

Kır düğünü sırasında olumsuz hava koşullarına maruz kalırsan da endişelenmene hiç gerek yok. Pasha Garden kapalı davet alanı da her ihtimale karşı kullanıma açık. Yeşilin ve beyazın mükemmel uyumuna sahip olan kır bahçesinin süslemeleri de düğünün konseptine bağlı bir şekilde seçiliyor. Kır düğünlerine ek olarak mekanda evlilik teklifi organizasyonları da özenli ve titiz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Sunulan İmkanlar

Gece yarısına kadar sürecek olan sınırsız eğlence ve lezzetli yemek ikramları düğünü daha da keyifli kılıyor. DJ ya da canlı müzik orkestrasının sahne alacağı platform ve kullanılacak donanımlar da son teknoloji ekipmanlarla oluşturuluyor. Böylece aksaklık olmadan eğlencenin tadına rahatça varabilirsin.

Düğün organizasyonu için Pasha Garden bünyesindeki organizasyon ekibi ile çalışabilirsin. Süslemelerden sunulacak menülere kadar tüm ayrıntıları organizasyon danışmanları ile birlikte kesinleştirebilirsin. Profesyonellerden destek alarak hayalindeki düğüne bir adım daha yaklaşabilirsin.

Pasha Garden Kır Düğünü Fiyatları

Pasha Garden yetkilileri düğün organizasyonları için sunulacak olan fiyatlandırmada davet tarihine ve sunulacak olan menüye dikkat ediyor. Hafta içi düzenleyeceğin kokteyl düğünün fiyatları kişi başı 30 TL iken yemekli düğün fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak DüğünYardımcısı.com’a özel hazırlanmış kampanyalı fiyatlardan ve tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsin.

Pasha Garden Kır Düğünü Yol Tarifi

Mekan İstanbul Beykoz semtinde hizmet veriyor. Beykoz Belediyesi’ne yürüme mesafesinde olan Pasha Garden’a ulaşımını toplu taşıma araçları ile rahatça gerçekleştirebilirsin. Özel aracın ile yolculuk edeceksen de işte senin için açık adres;

İncirköy Mahallesi, Gümüşsuyu Caddesi, Ensar Sokak, No:36/A, Beykoz / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ