Pasha Garden Kır Düğünü

Pasha Garden Kır Düğünü Hakkında

Sonsuz mutlu bir ömre ilk adımı atarken o önemli sorunun sorulacağı an oldukça özeldir. Bu anı daha da özel kılmak ise tamamen senin elinde. İstanbul Beykoz ilçesinde hizmet veren Pasha Garden Kır Düğünü, çiftlerin evlilik yolundaki ilk adımları için harika bir organizasyon sunuyor. Evlilik teklifi organizasyonu fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Yazımızın devamını okuyarak sana sunulacak hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Pasha Garden mekanında evlilik teklifi düzenleyebileceğin iki farklı davet alanı bulunuyor. Genellikle yaz mevsiminde kır düğünü davetleri için tercih edilen bahçesi, 600 kişiye kadar geniş bir kapasite sunuyor. Daha butik bir organizasyon planlıyorsan da 200 kişi kapasiteye sahip olan kapalı davet alanını değerlendirebilirsin.

Evlilik teklifi denilince akla gelen mumlar, güller, balonlar ve daha pek çok aksesuar şık tasarımlı davet alanlarında yerini alıyor. Ambiyansa uygun seçilen aksesuarlar istersen belirlediğin konsepte dayalı da seçilebiliyor. Dayatmalı hizmet anlayışından uzak olan Pasha Garden, bu özel günün için bambaşka bir hizmet sunuyor.

Olanakları

Pasha Garden Kır Düğünü, arkadaşların ve ailenin de bu özel gününe şahitlik etmeleri için elverişli. Müstakbel eşin ‘’Evet’’ dedikten sonra davetlilerinle harika bir yemek eşliğinde bunu kutlayabilirsin. Yemekli bir organizasyon tercih etmezsen de kokteyller ve aperatif ikramlar servis edilmesini talep edebilirsin.

Evlilik teklifinde ses sanatçıları da olsun ister misin? Hatta size özel olan şarkınız eşliğinde evlilik teklifi edebilirsin. Sanatçıların sahne alması için gerekli olan tüm ekipmanlar ve donanımlar da Pasha Garden tarafından mekanda hazır tutuluyor. Dışarıdan temin edilmesini istediğin tüm gereksinimlerini de mekan bünyesindeki organizasyon sorumlularına iletebilirsin.

Pasha Garden Kır Düğünü Evlilik Teklifi Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, Pasha Garden’da evlilik teklifi organizasyonunu yemekli ya da kokteylli bir biçimde organize edebilirsin. Yemekli organizasyonların fiyatları 50 TL ile 100 TL aralığında değişiyor. Kokteylli davetler için ise başlangıç fiyatı 30 TL olarak belirleniyor.

Pasha Garden Kır Düğünü Nerededir? Nasıl Gidilir?

Pasha Garden, İstanbul Beykoz semtinde hizmet veriyor. Mekana ulaşımını sağlarken 15T, 15TY, 11H ve 15F numaralı İETT otobüs seferlerini kullanabilirsin. Eğer özel aracın ile mekana gideceksen de mekanda bulunan 75 araç kapasiteli otoparktan yararlanabilirsin. Açık adres ise şöyle;

İncirköy Mahallesi, Gümüşsuyu Caddesi, Ensar Sokak, No:36/A, Beykoz / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ