Bayındır Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max
Otopark
50

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Bayındır Evlendirme Dairesi Hakkında

En uygun İzmir nikah salonu kiralama fiyatları Bayındır Evlendirme Dairesi tarafından sunuluyor. 100 kişi kapasiteli İzmir nikah salonu, kiralama fiyatı için 80 TL talep ediyor. İzmir Bayındır Evlendirme Memurluğu evlilik cüzdanı ücreti ve nikah başvurusu için gerekli belgeler için aşağıdaki içeriğimizi okuyabilirsin.

DüğünYardımcısı.com olarak sana özel hazırlanan indirimli fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Formu taleplerin doğrultusunda doldurduğunda net fiyat bilgisi de almış olacaksın.

Kapasitesi ve Özellikleri

Bayındır Evlendirme Dairesi, yeni evlenecek çiftler için ideal bir nikah salonu sunuyor. Yaklaşık 100 kişilik bir kapasiteye sahip olan evlendirme dairesi, 50 araç kapasiteli otopark alanı da barındırıyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Bir adet evlenme ehliyeti belgesi, aile hekiminde alınan sağlık raporu, kimlik fotokopisi ile başvurman gerekiyor. Aynı zamanda dörder adet vesikalıkla beraber en az birinizin Bayındırlık bölgesinde yaşadığınızı gösteren ikametgâh adresi bulunmalı.

Bayındır Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Bayındır Evlendirme Memurluğu, yeni çiftler için farklı fiyatlandırmalar sunuyor. Örneğin bu ücretlendirmelerden bir tanesi hizmet bedeli. Belediye nikah salonu dışında bir salonda nikah töre gerçekleştirildiğinde 200 TL’lik hizmet bedeli talep ediliyor.

Bunun yanı sıra yaklaşık 80 TL’lik evlilik cüzdanı bedeli bulunuyor. Organizasyonu gerçekleştirebilmek için de alman gereken izin belgeleri fiyatları da 50 TL olarak sunuluyor.

Son olarak da Bayındır Belediyesi Evlendirme Dairesi bünyesindeki salon kiralama fiyatları kalıyor. Nikah töreni için seçtiğin tarif hafta içine denk geliyorsa ödemen gereken tutar yaklaşık 100 TL oluyor. Etkinliği hafta sonu gerçekleştirmek istersen de kiralama fiyatları 200 TL oluyor. Mesai dışı veya mesai saatleri içinde olması da fiyatlarda farklılık gösterebilir.

Bayındır Evlendirme Dairesi Nerede? Nasıl Gidilir?

Bayındır bölgesinde yer alan nikah salonuna şehrin pek çok noktasından ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından İZBAN kullanabilirsin. ESHOT hatlarından ise 727 ve 795 numaralı otobüs hatları mekanın yakınından geçiyor. Özel araçları ile gidecek DüğünYardımcısı.com okuyucuları için Bayındır Evlendirme Memurluğu açık adresi ise şu şekilde;

Mithatpaşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:32, Bayındır / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı sunması ve çekim ekibi ile çalışmana olanak tanıması ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bayındır Evlendirme Dairesi ile en az 3 iş günü öncesinden iletişime geçmelisin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı temini sağlamana izin verilmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Bayındır konumunda yer almaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ