Bayraklı Belediyesi Merkez Evlendirme Memurluğu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
350
max
Otopark
100

Özellikler

Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Bayraklı Belediyesi Merkez Evlendirme Memurluğu Hakkında

Bayraklı Belediyesi Merkez Evlendirme Memurluğu ile karşındayız. Merkezi konumu ile dikkat çeken İzmir nikah dairesi, gösterişli mimarisi ile de beğeni topluyor. 350 TL’den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları ve evlilik cüzdanı ücretleri hakkında bilgi almak için içeriğimizi okuyabilirsin.

Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi tarafından belirlenmiş nikah için gerekli belgeler hakkında bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi Kapasiteleri & Özellikleri

İzmir nikah salonları ve evlendirme daireleri ile karşılaştırıldığında Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi kapasitesi ile öne çıkıyor. 350 kişiye kadar davetli ağırlayabilen mekan, 100 araçlık otopark kapasitesi de barındırıyor.

Nikah salonu içerisinde ise sahneye dönük sandalye düzeni kullanılıyor. Sahnede şık bir nikah masası ye alıyor. Masa, tören için yapay çiçeklerle süsleniyor ve ortama renk katıyor.

Bayraklı Merkez Evlendirme Memurluğu İzmir Nikah Salonu Fiyatları

Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi, nikah töreni için çeşitli ücret bedelleri sunuyor. Belediye bünyesinde salon kiralama fiyatları etkinliğin gününe göre değişkenlik gösteriyor. Etkinlik hafta sonu olacaksa ödemen gereken fiyat ortalama 220 TL oluyor. Hafta içi etkinlikleri için ise ortalama 120 TL’lik bir ücret bulunuyor. Etkinliğin mesai saatleri içinde veya mesai dışı olması da fiyatlar için önemli.

Bayraklı Merkez Evlendirme Dairesi evlilik cüzdanı bedeli için ise 140 TL talep ediyor. Bunu yanı sıra ayrıca ödemen gereken izin belgeleri fiyatları da 50 TL olarak belirlenmiş. Bu nikah salonu veya belediye dışında bir salonda yapılan nikah törenleri için ise 250 TL hizmet bedeli talep ediyor.

Kendi bütçene göre fiyat bilgisi almak için sitemizin üst kısmında yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formun doldurmalısın. Sana özel fırsatlardan ve indirimli fiyatlardan faydalanmak için de mekan danışmanlarımızla iletişime geçmen yeterli olacaktır.

Bayraklı Belediyesi Merkez Evlendirme Memurluğu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nikah salonu, İzmir şehrinin en nezih ve en gelişmiş ilçelerinden biri olan Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor. Aynı zamanda şehrin tam ortasında bulunuyor. Diğer merkez ilçelere yakınlığı sebebiyle de şehrin birçok noktasından kısa bir sürede ulaşımını tamamlayabilirsin.

İstersen toplu taşıma araçlarından İZBAN, ESHOT veya minibüs hatlarını kullanabilirsin. Evlendirme dairesi açık adresi şu şekilde:

1900/1 Sokak, No:2/A, Bayraklı / İzmir

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı ve çekim ekibi ile anlaşma sağlamana olanak tanınmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Bayraklı Merkez Evlendirme Memurluğu ile en az 10 iş günü öncesinden iletişime geçmelisin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Düğün fotoğrafçısı ve çekim ekibi ile dışarıdan anlaşma sağlayabilirsin.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Bayraklı konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ