Begüm Salihoğlu

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Şehir dışı hizmeti
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Begüm Salihoğlu Hakkında

Hayatının en önemli gününde gelinliğinle göz kamaştırmak ister misin? Cevabın evet ise, sana bir gelinlikçi önerelim. Deneyim ve profesyonelliği ile tanınan Begüm Salihoğlu, İstanbul Şişli ilçesinde hizmet veriyor. Begüm Bridal Design House, en mutlu dakikalarında üzerinde taşıyacağın rüya gibi gelinlikler hazırlıyor. Firma, 3000 TL’den başlayan paket fiyatları ile de dikkat çekiyor. Gelinlikçi ile ilgili tüm detaylar yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

Begüm Bridal Design House, bünyesinde birbirinden güzel birçok çeşitte ürün barındırıyor. Tüm özel gün organizasyonları için tasarım yapabilen firma, eşsiz gelinlikleri ile ön plana çıkıyor. Gelinlik modelleri her tür konsepte ve dekora uyumlu şekilde hazırlanıyor.

Begüm Salihoğlu ile en mutlu gününe hazırlanmak istersen, düğünden en az 3 ay önce iletişime geçmen gerekiyor. Gelinlikçi, tasarım gelinlikleri ile olduğu kadar; hazır modelleri ile de gelinlerin kalbini çalıyor. Firma, gelinliği tamamlayan birçok aksesuar çeşidini de sunabilmekte. Tasarım gelinliğin 3 hafta içerisinde sana teslim ediliyor.

Begüm Bridal Design House Gelinlik Modelleri

Begüm Salihoğlu, yıllardır kazandığı deneyimi ve başarılı ekibi ile gelinlerin hayallerini süsleyen gelinlikleri hazırlıyor. Çiftlerin en mutlu anlarında daha da mutlu olmaları için her tür imkanı sağlıyor. Yalnızca düğünler değil; nişan, kına gibi birçok organizasyona da bu firma ile hazırlanabilirsin.

Düğünler için eşsiz gelinlikler; diğer organizasyonlar için ise, abiye ve elbise çeşitleri sunuyor. Hangisini tercih edersen et kaliteden asla ödün verilmiyor. Hem kaliteli hem de şık gelinliklerden biri de senin olabilir. Sonsuz mutluluğa adımını atarken prenses gibi hissedeceğini de unutmamalısın.

Begüm Bridal Design House Gelinlik Fiyatları

Begüm Bridal Design House, içeriği birbirinden farklı iki adet paket seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bu paketler: Başlangıç ve her şey dahil pakettir. Başlangıç paketi tercih etmek istersen, fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket tercihi yapman halinde ise, fiyatlar 5000 TL’den başlayıp tercihlere göre yükselebiliyor.

Güncel fiyatları öğrenmek ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

Begüm Bridal Design House Nerededir? Nasıl Gidilir?

Begüm Salihoğlu ve başarılı ekibi, İstanbul gözde semtlerinden olan Şişli lokasyonunda hizmet sunuyor. Bu firma ile çalışmak istersen, gerek özel aracın gerekse toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. M2 metro istasyonu veya 26A ve 26B numaralı otobüsler vasıtası ile ulaşabilmen mümkün. Hayallerindeki gelinliğe kavuşmanı sağlayacak doğru adrestesin.

Gelinlikçi açık adresi:

“Valikonagi Cad. Atabey Apt. No:81/5 Şişli/İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; hazır model gelinlikler, prova ve tadilat hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde; özel dikim modeller ve hazır gelinlikler, gelinliği tamamlayan aksesuarlar, prova ve tadilat işlemleri bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel dikim seçeneği, hazır model gelinlikler, abiye ve nişanlık tasarımı yapmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Yalnızca düğünler değil diğer organizasyonlar için de hizmet veriyor. Duvak, eldiven, şapka, şemsiye, yelpaze gibi ürünlerde firma tarafından temin edilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Begüm Salihoğlu ile gelinlik için en az 3 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Gelinlikçi, İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Her tür konsept, dekor ve temaya uygun tasarım yapılıyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişlerin 3 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ