Shelfy Photography Hamiyet BOZYEL

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
4.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi
Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Shelfy Photography Hamiyet BOZYEL Hakkında

Düğün fotoğraflarında ve çekimlerinde profesyonel bir imza olmasını ister misin? İzmir, Karşıyaka ilçesinde hizmet sunan Shelfy Photography Hamiyet BOZYEL tam da aradığın adres! İç ve dış mekanlarda deneyimini konuşturan Hamiyet Bozyel en kaliteli ekipmanlarla çalışıyor. Dış çekim fiyatları ise 500 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com olarak sana daima en iyi hizmetleri sunmaya çalıştığımız gibi avantajlı fiyatları da sunuyoruz. Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak ayrıntılı bilgi edinebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Firmanın düğün fotoğrafçılığı konusundaki başarılarını görmek için galerimize göz atman bile yeterli olacaktır. Shelfy Photography hangi tüm konseptler için müşteri fikirlerini göz önünde bulunduran ve kaliteyi ön planda tutan bir hizmet sunuyor.

Geniş bir yelpazede hizmet verdiklerini de belirtelim. Stüdyo çekimi, şehir dışı çekimler, dış mekan çekimi hizmetleri mevcut. Ayrıca yalnızca düğün çekimlerinde değil, nişan ve başka pek çok etkinlik çekiminde de oldukça iddialılar.

Shelfy Photography Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Paketleri & Olanakları

Bu profesyonel ekibin hizmeti yalnızca fotoğraf ve video çekimiyle sınırlı kalmıyor. Düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi de oluşturabiliyorlar. Aklında farklı fikirler varsa konsept çekimler de söz konusu.

Ayrıca son zamanların modalarından olan ‘’Save the Date’’, yani düğün tarihine yer veren fotoğraflar da çekiliyor. Trashday çekim ile de çılgın ve coşkulu fotoğraflara imza atılıyor.

İzmir sınırlarında hizmet verdikleri gibi şehir dışı çekim olanakları da sunuyorlar. İster kendi stüdyolarında, ister dış mekan çekimi ile dilediğin türde fotoğraflara sahip olabilme şansın var. Ekip temini konusunda titizler ve çekimlerin orijinal teslimini de gerçekleştiriyorlar.

Shelfy Photography Düğün Fotoğrafçısı & Dış Çekim Fiyatları

Tercih ettiğin pakete göre fiyatlar değişim gösteriyor. Temel hizmetleri en profesyonel haliyle sunan başlangıç paketi çekim fiyatı 500 TL olarak belirlenmekte. Daha kapsamlı bir hizmet istiyorsan her şey dahil paket fiyatı 4.000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Detaylı bilgi ve avantajlı dış çekim fiyatları için danışmanlık servisimizle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin.

Shelfy Photography Hamiyet BOZYEL Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir’in Karşıyaka muhitinde stüdyosu bulunan bu deneyimli firma ile iletişim numarası sayfamızda mevcut. Bizzat stüdyoya gitmek istersen sana ulaşım seçeneklerini aşağıda sıraladık.

Otobüs seçeneklerin 125, 136, 222, 853, 912 numaralı otobüsler. Dilersen İzban’da Tepeköy – Menemen hattını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“İmbatlı Mahallesi, 6075. Sokak, Numara:6, Daire:45, 35575 Karşıyaka / İzmir (Medikal Park Hastanesi Arkası).”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, ekip hizmetleri verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, stüdyo çekimleri (kore çekimi), bekarlığa veda partisi çekimleri, dış mekan fotoğraf çekimi hizmetleri verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çalışma sistemimiz, tarihi ilk gelen müşteriye rezerve etmektir. Örneğin 1 Temmuz tarihi için rezervasyon yaptırmak istiyorsunuz. Bu tarihte çekimimiz yok ise bu tarihi istediğiniz zaman rezerve edebilirsiniz

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Çekim yapılan mekanlar için dış mekan yerine yapacağımız değerlendirme ile birlikte karar verebiliriz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Hamiyet Bozyel
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ