BT Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Yurt dışı çekimi

BT Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün için hazırlıklar tamam, peki ya fotoğrafçılık hizmeti ne olacak? BT Fotoğrafçılık İzmir’li çiftler için Bornova ilçesinde en güzel dış çekim ve düğün fotoğrafı seçeneklerini en iyi ekipmanlar ile sunuyor. Firmanın paket fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

Firmayla ilgili daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsin. Avantajlı fiyatlar ve aklındaki her türlü soru içinse DüğünYardımcısı.com olarak sunduğumuz ücretsiz danışmanlık servisi hizmetimizden faydalanabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Düğün esnasında, öncesinde ya da sonrasında… Sen ne zaman istersen o zaman sana hizmet vermek için hazır olan bu ekip örnek fotoğraflardan da görebileceğin üzere oldukça başarılı. BT Fotoğrafçılık yalnızca düğün değil, nişan ve diğer birçok etkinlikte de en iyi hizmeti sunuyor.

Etkinliklerden yaklaşık 4 hafta öncesinden iletişime geçmeni önerdiğimiz firma, organizasyon öncesi çiftlerle toplantılar düzenliyor. Burada isteklerin doğrultusunda planlamaları yapılıyor.

BT Fotoğrafçılık Düğün Fotoğrafı & Dış Çekim

Birçok alanda aynı başarıyı sergileyen bu ekip düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri de gerçekleştiriyor. Ayrıca dilediğin türden bir konsept fotoğraf çekimi ile de daha özel fotoğraflara imza atabiliyorlar.

BT Fotoğrafçılık, istediğin mekanda dış çekim yapmasının yanı sıra stüdyo çekimi hizmeti de sunuyor. Dilersen şehir dışı ve hatta yurt dışında da çekim gerçekleştirilebiliyor. Son zamanlarda popüler bir akım olan ‘’Save The Date’’ konseptinde de çekim yapıyorlar.

BT İzmir Düğün Fotoğrafçısı & Dış Çekim Fiyatları

Temel fotoğraf çekimini içerisinde barındıran başlangıç paketi fiyatı 1500 TL olarak belirleniyor. Fiyatlar, her şey dahil paketlerde 2500 TL’ye kadar ulaşım gösteriyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek istersen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli.

BT Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir Bornova muhitinde bulunan ofisi ile İzmir sınırlarında ve şehir ya da yurt dışında dahi hizmet vermekteler. Sen gidip onları yerinde ziyaret etmek istersen ulaşım seçeneklerini de bırakıyoruz. Toplu taşımada otobüs tercih edersen 330 ve 963 numaralı otobüsleri kullanabilirsin. Dilersen İzmir metrosunu da tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“Ergene, 460. Sokak, Numara:26, 35040 Bornova / İzmir.”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, dış mekan çekimi ve yurtdışında çekim gerçekleştirilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en geç 2 hafta önce iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tire, Pamucak, Urla, Çeşme, Seferihisar ve Sığacık bölgelerinde hizmet verilir. Ayrıca İzmir içi - dışı da dahil olmak üzere Türkiye geneli dilediğin alanlarda çekimler yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Barış Tüzün
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ