360 Dijital Grup

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
6.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

360 Dijital Grup Hakkında

Ankara, Çankaya konumunda yer alan 360 Dijital Grup; dış çekim & düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere profesyonel bir hizmet veriyor. Stüdyo çekimi, trashday, save the date ve birçok türde hizmet veren Ankara fotoğrafçısı, 1.500 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ister misin? Hiç vakit kaybetmeden ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak indirimleri ve kampanyaları öğrenebilirsin.

Firma Özellikleri

Hem profesyonel hem de geniş bir ekip ile çalışan 360 Dijital Grup, Türkiye’nin 81 vilayetinde de hizmet veriyor. Sadece Ankara’dan değil çevre illerden de yoğun bir talep gören firma; düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi hizmetler de sunuyor.

Düğün organizasyonu haricinde; nişan, mezuniyet, kına gecesi ve sünnet düğünü de firma tarafından çekimi yapılan etkinlik türleri arasında sıralanıyor.

360 Dijital Grup Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ankara dış çekim & düğün fotoğrafçısı fiyatları 1.500 TL’den 6.500 TL’ye kadar değişiyor. Her bütçeye uygun paketleri ile dikkat çeken firma, geniş bir kesime hitap ediyor. Standart dış çekim & düğün fotoğrafçısı hizmetleri barındıran başlangıç paketi fiyatları 1.500 TL olarak önümüze çıkıyor.

360 Dijital Grup’un her şey dahil paketi fiyatı seçilecek hizmetlere ve fotoğraf konumuna göre 6.500 TL’ye kadar yükseliyor. İsteklerine göre belirlenecek fiyatları öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçısı Olanakları

Yaşamındaki en değerli anları yaşayacaksın ve bu anları profesyonel bir ekip ölümsüzleştirecek. Nasıl bir poz vermek istersin? Hayalinde herhangi bir düğün fotoğrafı var mı? Eğer yok ise 360 Dijital Grup bünyesindeki uzmanlar sana fikir vermek için hazır.

Dış çekim & düğün fotoğrafçısı olarak sıkı bir tecrübe barındıran ekip, çekim öncesi planlama toplantıları ile tüm detayları belirliyor. Ayrıca DüğünYardımcısı.com olarak Ankara düğün fotoğrafçısı ile en az 1 hafta önceden de iletişime geçmeni belirtelim.

360 Dijital Grup Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara, Çankaya konumunda hizmet veren 360 Dijital Grup’a toplu taşıma araçları veya raylı sistem aracılığı ile gidebilirsin. Tamamen ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak firma ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsin.

Balgat Mevkii, Çetin Emeç Bulvarı, No:21, Çankaya / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim hizmetleri vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En erken 1 hafta önce iletişime geçilmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye'deki tüm şehirlerdeki dış mekanlarda kalabalık bir ekiple hizmet verilmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yaşar Şahsuvar Orhon
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ