Sevim Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Şehir dışı hizmeti
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Tema / konsept tasarımı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Gelin tagı
Gelin yolu
Dilek feneri
Nikah alanı

Sevim Organizasyon Hakkında

İzmir, Bayraklı ilçesinde faaliyet gösteren Sevim Organizasyon hem farklı ilçelerde hem de şehir dışında hizmet vermeyi sürdürüyor. Kına gecesi organizasyonu için birçok olanak sağlayan firma müşterilerini hayallerini gerçekleştirmek için özveri ile çalışıyor. Firmanın paket fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor.

Hizmet Tecrübesi & Ayrıcalıkları

Sevim Organizasyon sunduğu birçok olanağın yanı sıra, kına gecesi organizasyonu için birçok farklı konsept ve süsleme seçeneği de sunuyor. Organizasyonda tercih ettiğin konsepte süslemeler, çiçek aranjmanları ve dekorasyonlar ile ortamı renklendirebilirsin. Aynı zamanda kına tahtı ve kına tagı gibi detaylar da mekan tarafından karşılanıyor.

Organizasyon sektöründe başarılı bir çizgiye ve tecrübeye sahip olan firma, doğum günü, baby shower, düğün ve sünnet düğün etkinlikleri de düzenliyor. Aynı zamanda nikah sonrası yemek, bayi toplantısı, mezuniyet töreni gibi etkinlikleri de organizasyon firması yardımıyla gerçekleştirebilirsin.

Sevim Organizasyon Kına Gecesi Organizasyonu Olanakları

Bu zorlu düğün sürecinde kına gecesi organizasyonu için de fotoğrafçı ve video çekim ekibi aramana gerek kalmıyor. Organizasyon firması bu iki hizmeti de sana sunuyor. Profesyonel bir özel gün fotoğrafçısı en güzel anılarını uzun yıllar sonra bile taze tutabilmeni sağlıyor. Video ekibi de fotoğrafçıya eşlik ediyor.

Organizasyon firması, kına gecesi için aynı zamanda organizasyon ekibi de görevlendiriyor. Sen yakınlarınla keyifli vakit geçirirken organizasyon ekibi davetin arka planında disiplinle çalışıyor. Organizasyon sorumlusu ile görüşme ayarlayıp organizasyonda görmek istediğin tüm detayları paylaşabilirsin.

Sevim Organizasyon Kına Organizasyon Fiyatları

Kına organizasyon firması etkinlik düzenleme fiyatları paket tercihine göre farklılık gösterebiliyor. Başlangıç paketi dahilindeki hizmetleri almak istersen fiyatı ortalama 1.000 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı ise yaklaşık 1.500 TL olarak belirleniyor.

Organizasyon firmasının paket içeriklerindeki hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışman servisimiz ile iletişime geçebilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da net fiyat bilgisi edinmen mümkün.

Sevim Organizasyon Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Kına organizasyon firmasının İzmir, Bayraklı ilçesinde merkezi bulunuyor. Organizasyon ekibi ile kına bir toplantı için mekana gitmek istersen, İzban, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Firmadan randevu almak için ise DüğünYardımcısı.com danışman servisi ile iletişime geçebilirsin. Firmanın açık adresi ise şöyle:

Manavkuyu Mahallesi, 275/2. Sokak, No:16, D: G, Bayraklı / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Demo masa, konsept ve tema geliştirme seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve şehir dışında hizmet veriliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Özel konsept, gelin yolu, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme seçenekleri bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sevim Özercik
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ