Sevim Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Şehir dışı hizmeti
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Tema / konsept tasarımı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Gelin tagı
Gelin yolu
Dilek feneri
Nikah alanı

Sevim Organizasyon Hakkında

İzmir, Bayraklı ilçesinde bulunan Sevim Organizasyon evlenecek çiftlerin düğün organizasyon firması arayışlarındaki ilk tercihlerden bir tanesi. Uzun yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veren firma, düğün organizasyonu gibi büyük önem taşıyan etkinliklerdeki başarısı ile kendinden söz ettiriyor. Organizasyon firmasının düğün fiyatları ise ortalama 1000 TL’den başlıyor. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Ayrıcalıkları ve Hizmet Yelpazesi

Sevim Organizasyon, sunduğu farklı konsept seçenekleri ile dikkat çekiyor. Gelin tagı ve çiçek aranjmanları süslemelerinde kendi tercihin olan renk ile mekanı renklendirebilirsin. Aynı zamanda çeşitli supla ve şamdan seçenekleri de bulunuyor.

Göz ardı edilemeyecek bir hizmet tecrübesine sahip olan düğün organizasyon firması farklı bir çok etkinlik düzenlemeleri de yapıyor. Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, söz, nikah sonrası yemek organizasyonları için de burayı tercih edebilirsin.

Sevim Organizasyon Düğün Olanakları

En önemli günlerinden biri olan düğün gününde eğlenmek hakkın. Senin de bu özel gününde eğlenceden eksik kalmaman için firma birçok imkan sunuyor. Mekanın özelliklerine göre sahne, ışık ve sistemleri kurulumu yapılıyor. Aynı zamanda isteğine göre orkestra ve canlı müzik performansı da sağlanıyor.

Organizasyon firması ile düğün organizasyonu yemekli veya kokteyl düzenin yapılabiliyor. Bunun için profesyonel bir catering firması temin ediliyor. Zengin menü seçenekleri arasından tercihini yapabilirsin. Özel durum menüleri de bulunan seçeneklerin arasından seçim yaparken tadım ve değişiklik de talep edebilirsin.

Sevim Organizasyon Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyon firması fiyatları başlangıç ve her şey dahil paketlere göre farklılık gösteriyor. Standart hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketi fiyatı ortalama 1000 TL olarak belirleniyor. Daha kapsamlı hizmetlerin bulunduğu her şey dahil paket fiyatı ise kişi başı 1500 TL olarak sunuluyor.

Organizasyon firmasının paket içerikleri hakkında daha fazla bilgi almak için danışman servisi ile görüşebilirsin. Paketlerin fiyatları hakkında net bilgi almak için ise “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Sevim Organizasyon Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Düğün organizasyon firmasının İzmir, Bayraklı ilçesinde merkezi bulunuyor. Organizasyon ekibi ile kına bir toplantı için mekana gitmek istersen, İzban, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Firmadan randevu almak için ise DüğünYardımcısı.com danışman servisi ile iletişime geçebilirsin. Firmanın açık adresi ise şöyle:

Manavkuyu Mahallesi, 275/2. Sokak, No:16, D: G, Bayraklı / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Demo masa, konsept ve tema geliştirme seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve şehir dışında hizmet veriliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Özel konsept, gelin yolu, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme seçenekleri bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sevim Özercik
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ