Beköz Henna Night

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
70 TL
80 TL
Kokteyl
50 TL
65 TL
Pasta - Meşrubat
20 TL
35 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
25
min
|
50
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
25
min
|
50
max
Otopark
25

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Masa şamdan seçenekleri
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Animatör
Araç kiralama
Catering hizmeti
Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Vale
Kişiye özel tasarım
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Yemek Servisi
Alkol Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Beköz Henna Night Hakkında

Düğünün öncesinde kına gecesi hayallerini somut bir organizasyona dönüştürmek istersen Beköz Henna Night beklentilerini boşa çıkarmıyor. İstanbul genelinde birçok gelin adayının rüyalarını taçlandıran mekan, senin için de kusursuz bir gece planlıyor. Bayrampaşa ilçesindeki mekanın sayısız hizmet seçeneği ve uygun fiyatları popülerliğine katkıda bulunuyor. Mekan hakkında merak ettiğin tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsin.

Mekan Özellikleri

Yüksek tavanlı kapalı salonunda kına gecesi hazırlığı yapan Beköz Henna Night, dekorasyon konusunda harikalar yaratıyor. Masalara supla ve şamdan yerleştiriyor. Kırmızı masa örtüleriyle gold renkli sandalyeler arasında muhteşem bir uyum yakalanıyor. Masa ortalarına çiçek süslemeler yerleştiriliyor.

Kına organizasyonuna uygun dekoratif etkileri profesyonel danışmanlar ile tamamlayan mekan, kapasite seçeneği olarak da ideal bir aralık sunuyor. Kapalı salonunda yapılacak kına geceleri 50 – 300 kişilik olacak şekilde planlanabiliyor.

Beköz Henna Night Kına Gecesi Fiyatları

Mekan üç farklı seçenek dahilinde özel gün planlamalarına başlıyor. Yemekli kına organizasyonu fiyatları hafta içi 70 TL, hafta sonu 80 TL’den başlatılıyor. Kokteyl davetlerde bu fiyat aralığı 50 – 65 TL olarak belirleniyor. Yemeksiz fiyatlar ise hafta içi 20 TL, hafta sonu 35 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel indirim ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak istersen danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin.

Sunulan Olanaklar

Organizasyon danışmanlığı dahilinde geceye özel sorumlu atayan Beköz Henna Night, dışarıdan farklı bir firma ila çalışman konusunda da pozitif geri dönüş sağlıyor. Yemek ve alkol servisi konusunda güler yüzlü personeller ile hizmet sağlanıyor.

Araç kiralama seçeneği sunmasıyla da gelin adaylarının her anlamda yanında olan mekan, animatör temini sayesinde de eğlenceli anlar yaşatıyor. Kişi özel mekan tasarımı gerçekleştiriyor. Fotoğraf ve video çekimi hizmetiyle profesyonel bir ekip tarafından en özel anlar karelere dönüştürülüyor.

Catering hizmeti sayesinde lezzetli yemekler servis ediliyor. Jeneratör bulunan tesiste kına geceleri kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Kına tahtı, kına tagı ve diğer ek teminlerle mekan tam olarak istediğin şekilde hazır oluyor.

Beköz Henna Night Nerededir?

Kına geceleri için kişiye özel hizmet konusunda sınır tanımayan mekan, İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde konumlanıyor. Şehrin içinde ulaşım için hizmet veren tüm toplu taşıma araçlarıyla mekana en yakın duraklarda inebilirsin. Özel araçla da gidebileceğin mekanın 25 araç kapasiteli otoparkı da mevcut.

Adres: Yıldırım Mahallesi 100. Yıl No:15 Bayrampaşa / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Var.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23.30

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Var.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ