SYM Event & Organization

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Araç kiralama
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Havai fişek gösterisi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Şehir dışı çekimi
Nikah şekeri ve hediyelik kutusu
Tema / konsept tasarımı
Fide / Çiçek

SYM Event & Organization Hakkında

SYM Event & Organization İzmir Karşıyaka konumunda nişan organizasyonu düzenlemek için bekliyor. Farklı konsept seçenekleri, kişiye özel tasarımları ile dikkat çeken mekan ile hayal ettiğin her şey gerçek oluyor. 1.000 TL’den başlayan fiyatları ile çiftlerin en çok tercih ettiği nişan organizasyon firmaları arasında yerini alıyor.

Firma Özellikleri

SYM Event & Organization düğün, nişan, sünnet töreni, doğum günü ve baby shower gibi özel günlerinin organizasyonunu üstleniyor. Hayal ettiğim tüm detaylara yer verebileceğin unutulmaz etkinlikler için İzmir’de bu firma ile avantajı yakalayabilirsin. Kişiye özel tasarımlarla dikkat çeken firma yaratıcı tasarımları sayesinde ön plana çıkmayı başarıyor.

Evlilik teklifi anından nişan ve düğün aşamlarına kadar seninle olan SYM Event herkesin beğenisini kazanacağın bir organizasyona imza atıyor. İzmir ve çevresinde hizmet veren firma şehir dışı hizmeti de sağlıyor.

Sunulan Hizmetler

SYM Event & Organization İzmir’de çiftler tarafından nişan organizasyonu için sıklıkla tercih edilen bir firma. Özel günlerin farklı tasarımlarla unutulmaz kılınmasını istiyorsan tercih edebilirsin. Firma mekan analizi ile ihtiyaçları belirliyor. Dekorasyon ve masa süsleme, mekan giydirme yapılıyor. Tema/konsept geliştiriliyor ve özel yapay çiçek süslemelerine yer veriliyor. Konuklarına hatıra kalması için hediyelikler hazırlanıyor ve organizasyon esnasında dağıtılıyor.

Işık, ses ve sahne sistemlerinde de oldukça profesyonel bir ekip hizmet veriyor. Konuklarına ne ikram edeceğine ise catering sorumlularıyla karar verebilirsin. Servis ve hizmet elemanları özenle ikramları masalara dağıtıyor. Konuklarınla ilgilenen ekip her detayı düşünüyor. Keyifli bir nişan organizasyonu düzenleniyor.

SYM Event & Organization Nişan ve Söz Organizasyonu Fiyatları

Firma uygun fiyat seçenekleri ile unutulmaz nişan gecelerine imza atıyor. Nişan ve söz organizasyon fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketler ise 1.500 TL bandında oluyor. Organizasyon paketlerinden faydalanmak istiyorsanız DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

SYM Event & Organization İzmir Karşıyaka konumunda bulunuyor. Firma şehir içi ve şehir dışı hizmetleri için ekip temin edebiliyor. Firmayı adresinde ziyaret etmek istersen Karşıyaka dolmuşları ve metro ile ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracıyla gitmek isteyenler için açık adres şu şekilde; Bahçelievler, 1671. Sokak, Karşıyaka/İzmir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ