Bergama Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
120
max
Otopark
50

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Bergama Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Bergama Evlendirme Dairesi; bölge halkı haricinde İzmirli çiftler tarafından da rağbet görüyor. 120 kişi kapasitesi ile butik nikah törenleri için biçilmiş bir kaftan olan Bergama Nikah Dairesi, fiyatları ile de bütçeyi sarsmıyor. 100 TL’den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları ve tüm ücretler hakkındaki en güncel bilgiler aşağıda seni bekliyor.

Kapasitesi ve Özellikleri

İzmir’in en güzel noktalarından birinde bulunan Bergama Evlendirme Dairesi, mimarisi ile misafirlerinin beğenisini topluyor. Nikah dairesi, 120 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Ayrıca salonun yüksek tavanlı ve kolonsuz olmasıyla da ferah bir ortam sunuluyor. İç mekan kapasitesinin yanı sıra kendi araçlarıyla gelecek olan misafirleri için otopark olanağı da sağlıyor.

Bergama Evlendirme Dairesi bünyesinde daha fazla ve net bilgiler almak için mekan danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde görüşebilirsin. Nikah salonu hakkında net kapasite bilgisi ve nikah için gerekli olan belgelerin tam listesini öğrenebilirsin. Yapacağın görüşme tamamen ücretsiz oluyor.

Bergama Evlendirme Dairesi İzmir Nikah Salonu Fiyatları

Bergama Evlendirme Memurluğu bünyesinde gerçekleştireceğin nikah akdi için farklı ücretler belirlenmiş. Nikah salonu kullanımı için alman gereken izin belgeleri fiyatları ortalama 150 TL civarı. Evlilik cüzdanı bedeli için talep ettiği tutar ise 100 TL olarak belirlenmiş. Evlendirme dairesi, belediye nikah salonları haricinde bir salonda gerçekleştireceğin tören için de 250 TL hizmet bedeli talep ediyor.

Bergama Belediyesi Evlendirme Memurluğu salon kiralama fiyatları ise etkinlik gününe ve saatine göre farklılık gösteriyor. Nikah etkinliğini hafta içi yapmak istersen talep edilen tutar 100 TL oluyor. Etkinliği hafta sonu gerçekleştirmek istersen de ödemen gereken tutar 200 TL oluyor. Tabi ki fiyatlar etkinliğin mesai saatleri veya mesai dışı olmasıyla değişkenlik gösterebilir.

Talep edilen ücretlere göre net fiyat bilgisi almak için üst taraftaki “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp formu doldurman yeterli.

Bergama Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bergama Nikah Dairesi, İzmir şehrinin en güzel ilçelerinden biri olan Bergama ilçesinde hizmet veriyor. Her ne kadar şehir merkezine çok yakın olmasa da merkezden otobüslerle ulaşımını sağlayabilirsin. Bergama içerisinde ise yine otobüs ve minibüslerle ulaşımını tamamlayabilirsin. Kendine ait bir araçla gitmek istersen de evlendirme dairesi açık adresi şu şekilde;

Ertuğrul Mahallesi, Eski Belediye Caddesi, No:1, Bergama / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

50 araç kapasiteli otopark alanı ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak en az 3 iş günü öncesinden Bergama Evlendirme Dairesi ile irtibat kurmanı tavsiye ediyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan temin edebileceğin düğün fotoğrafçısı için Bergama Evlendirme Dairesi tarafından gerekli çalışma koşulları sağlanmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Bergama konumunda yer almaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ