Beymen

2024 Damatlık Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
4.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Damatlık
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Adrese teslim
Bedene göre daraltma
Damat bohçası hazırlığı
Damatlık seçimi için asistan
Kişiye özel damat aksesuarı tasarımı
Kişiye özel dikim
Şehir dışına hizmet
Ücretsiz tamir
Ürün garantisi

Beymen Hakkında

Beymen, 1971 yılında dönemin en prestijli semtlerinden Şişli ilçesinde ilk mağazasını açmıştır. Kalitesi ve şıklığıyla herkes tarafından büyük ilgi gören erkek koleksiyonunun ardından,  kadınlar içinde ürünler geliştirerek hedef kitlesini yükseltmiştir. Ürünlerinin kalitesine ve dayanıklılığına güvenen Beymen “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramını geliştirmiştir. Damatlık modelleri ve sana özel sunduğu özel fiyatları ile, hayallerindeki damatlığa sahip olmak istiyorsan acele etmelisin.

Beymen Damatlık Fiyatları

Damatlık konusunda Beymen Collection’ın modelleri oldukça hafif ve rahat. Fiyatları her bütçeye uygun olan firma, damatlık modellerinin hepsinde modern tasarımlar sunarak çizgisinden sapmıyor. Zevkine hitap eden damatlık fiyatları 4000 – 5000 TL arasında değişiyor.

Stiline ve bütçene uygun smokini seçtikten sonra, ayakkabı ve kemer renkleri gibi detaylarda oldukça önem teşkil ediyor. Beymen, damat paketleri hazırlayarak sana bu konuda da destek oluyor. İngiliz smokininden, pamuklu gömleklere, fransız paçadan, ispanyol gömlek düğmelerine kadar her detayı dünya moda standartları göz önüne alarak yapıyor. İstediğin farklı bir model olursa sana özel seçeneklerde sunabiliyor.

Hayalindeki Damatlık Beymen’de

Sıra seçim yapmaya geldiğinde, nasıl bir damatlık olacağına karar veremediğin durumlarda, mağazaya adım atar atmaz seni karşılayacak uzman danışmanlar, aklına takılan her türlü soruya cevap veriyor. Sana sezon ürünleri için yardımcı olurken, dilersen kendi beden ölçülerine göre, istediğin kumaş ile oldukça havalı bir takım elbise bile yaptırabilirsin. Ürünün fiyatı haricinde hiçbir ücret talep etmeyeceklerdir.

Tadilat işlemlerinin tamamen ücretsiz olduğu Beymen, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı bilen bir markadır. Seçimlerine ve tarzına göre satın aldığın harikulade tasarıma sahip takımları, düğününde giyebileceğin gibi daha sonra günlük hayattaki etkinliklerde de kullanabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan bu mağazaya ister özel aracınla istersen de toplu taşıma araçları ile gidebilirsin. Mağaza’nın açık adresi; Harbiye, Abdi İpekçi Cd. 23/1, 34365 Şişli / İstanbul.

Birçok il’de mağazası bulunan Beymen, evlenecek olan damat adaylarına ve özel günler için takım elbise arayan kişilere çeşitli modeller sunarak yardımcı oluyor. Sende hayallerindeki damatlığa sahip olmak istiyorsan teklif alabilir veya iletişim numarasını arayabilirsin.

 

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için Düğün Yardımcısı ile iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Ayakkabı, çorap, kol düğmesi, kravat, papyon, yelek gibi ek hizmetleri alabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel dikim, smokin, hazır model, hafta sonu hizmet, takım elbise, frak gibi seçenekler sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

4 hafta

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ