Stüdyo Duvak

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Nişan çekimi
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi

Stüdyo Duvak Hakkında

Stüdyo Duvak, en güzel gününü unutulmaz bir anıya çevirmek için tecrübeli ve profesyonel ekibi ile seni bekliyor. Ankara Çankaya’da düğün fotoğrafçısı ve dış çekim hizmeti veren Duvak, her bütçeye uygun fiyatları ile de tercih edilirliğini arttırıyor. Firmanın çekim paketleri, dış çekim ve düğün hikayesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Sunduğu Olanaklar Nelerdir?

Stüdyo Duvak, çektiği güzel fotoğraflar ile en muhteşem anlarını ölümsüzleştiriyor. Çekmiş olduğu fotoğrafların kalitesini başka hiç bir yerde bulamayacağını garanti ediyor. Düğün, nişan, sünnet düğünü, kına gecesi gibi birçok etkinlikte hizmet verebilen Duvak davetin boyunca çekmiş olduğu fotoğrafların orijinal teslimini de yapabiliyor.

Çekilmiş olduğun fotoğrafları sana özel albüm haline de getirebilen Stüdyo Duvak zevkine göre özel tasarımlar da yapabiliyor. Tüm bu avantajlardan yararlanmak istersen Düğün Yardımcısı üzerinden teklif alabilir ya da telefon numarası ile kolaylıkla ulaşabilirsin.

Hizmetleri Nelerdir?

Firmanın düğün fotoğrafçısı hizmetleri arasında dış çekim, düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept çekimler, katalog çekimi, mezuniyet çekimi gibi hizmetleri de bulunuyor. Son teknoloji fotoğraf ve video ekipmanları ile en güzel ve en doğal anlarını oldukça kolay yakalıyor. Stüdyo Duvak istediğin her mekanda çekim yapabiliyor. Mekanın doğal güzelliği ve güzel anılarını birleştiren bu muhteşem Duvak, yüzünde ilk günkü gibi tebessüm oluşturabiliyor.

Stüdyo Duvak Dış Çekim Fiyatları Ne Kadardır?

Ankara ve çevresinde farklı alanlarda çekim yapabilen bu tecrübeli ekip en güzel anlarını fotoğraflayabilmek için iletişime oldukça önem veriyor. Fotoğraf çekim gününü adeta düğününün bir parçası haline getiren stüdyo verdiği hizmette hiç bir ticari kaygıyı ön planda tutmuyor. Sana özel oluşturduğu dış çekim paketleri ile oldukça uygun fiyatlar sunabilen bu firma en özel gününe imza atmak için seni bekliyor.

Stüdyo Duvak Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya’da bulunan stüdyo Beşevler semtinde yer alıyor. Özel aracınla ya da toplu taşıma araçları ile kolaylıkla gidebilirsin. Toplu taşıma kullanmak istersen Beşevler Metro İstasyonu’nda inmen yeterli olacaktır. Özel aracınla gitmek istersen firmanın açık adresi; Dögol Caddesi 51/6 Beşevler – Çankaya / Ankara

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekimlerin orijinal teslimi, çekim konsepti belirleme, düğün albümü

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara ve çevresinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

4 hafta

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ