Hakan Akkaya

2024 Damatlık Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Damatlık
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Adrese teslim
Bedene göre daraltma
Damatlık seçimi için asistan
Kişiye özel damat aksesuarı tasarımı
Kişiye özel dikim
Şehir dışına hizmet
Ürün garantisi
Beden daraltma

Hakan Akkaya Hakkında

Hakan Akkaya, yaklaşık 20 yıldır içinde yer aldığı moda tasarım sektörüne son dönemlerde en fazla öncülük eden tasarımcıların başında gelmektedir. Başarılı modacı, kariyeri boyunca öncü markaların Tasarım Departman Yöneticiliği görevini üstlenmiş ve sonrasında Sarıyer ilçesinde bulunan ofisinde haute couture ve pret a porter olarak adlandırılan şık hazır giyim koleksiyonları ile kendi markasını yaratmıştır. Damatlık seçiminde sıra dışı bir model arıyorsan sana özel sunacağı fiyatları ile bu showroom’u ziyaret edebilirsin.

Koleksiyonları Nelerdir?

Hakan Akkaya, sadece kendi markasında yer alan kişiye özel koleksiyonlar tasarlıyor. Erkek kategorisinde, aynı şekilde hazır giyim alanındaki çalışmalarıyla ve tasarladığı farklı, modern dokunuşlarla kişiyi stil sahibi yapıyor. Başarılı modacı sihirli dokunuşlarıyla tatil günleri veya günlük olarak kullanacağın spor ceketten smokine, takım elbiseden, damatlık modellerine kadar her detayı dilediğin gibi tasarlıyor.

New York Fashion Week resmi takvimine kabul edilen, ayrıca Who’s Next Paris erkek koleksiyonuna katılan ilk Türk tasarımcı olan Akkaya, damatlık seçiminde farklı stillere açık, yenilikçi ve modern çizgileri deneyimlemek isteyenlere kapılarını açıyor.

Eğer sende damatlık seçme konusunda kararsız kalmış, modeller arasından düşündüklerini hiçbir yerde bulamıyorsan, denediğin modelleri bir türlü beğenemiyor ya da biraz olsun içine sinenler arasında da kararsız kalıyorsan senin için en doğru adres Hakan Akkaya damatlık diyebiliriz.

Farklı tasarımlar sunan mağaza, smokin, slim fit, yelekli, farklılık arayanlar içinse beyaz damatlık modellerini kişilerin beğenisine sunabiliyor.

Hakan Akkaya Tasarımlarının Fiyatları

Birbirinden şık, farklı fiyat ve beden seçenekleriyle, üzerine giydiğinde senin için tasarlamış hissi yaratan bir takım elbiseye sahip olabilirsin. Çok sayıda damatlıklar ve smokin seçeneklerini sunan firma, özel gecenin memnuniyet sebebi olmak için çalışıyor.

Sen de tüm bu avantajlardan ve ayrıcalıklardan yararlanıp hem de stil sahibi bir damatlık hayali kuruyorsan dilersen şimdi “Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerini oluşturabilirsin.

Hakan Akkaya Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sarıyer ilçesinde bulunan bu güzel mağazaya özel aracınla veya toplu taşıma araçlarını kullanarak gidebilirsin. Showroom’a kolaylıkla ulaşabilmek için açık adresi; Huzur, No:4-1 Erkol İş Hanı, 34396 Sarıyer / İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için Düğün Yardımcısı ile iletişime geçebilirsiniz

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çorap, kol düğmesi, kravat, papyon, yelek, ayakkabı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel dikim, smokin, hazır model, hafta sonu hizmet, takım elbise, frak gibi seçenekler sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve diğer tüm şehirlere hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

3 haftada teslim alabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ