Bluecraft

Özellikler

Açık Davet Alanı
Deniz Manzaralı

Bluecraft Hakkında

Denizin ortasında veya İzmir’in en güzel kıyılarında sevdiklerinizle özel gün geçirmeye ne dersiniz? Bluecraft sayesinde unutulmayacak, eşsiz bir düğüne İzmir’de sahip olabilirsiniz.

İzmir de 2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan Bluecraft yatları sadece alım- satım için kullanmamakta. Misafirlerinin gündelik zamanda keyifli anlar geçirmesi için de yardımcı olmakta. Bunun yanında en özel gününüzü daha özel bir hale getirmek adına da Bluecraft çalışanları memnuniyetle en özel yatları sizlerin huzurunuza sunmakta.Sadece İzmir’den değil Çeşme ve Kuşadası’ndan da denize açılabilirsiniz.Siz rotanızı belirleyin ve gerisini işini severek yapan Bluecraft çalışanlarına bırakın.

Denize aşık bir çiftseniz Bluecraft ile düğününüzü planlamak sizleri mutluluğa sürükleyecektir. Sabit bir yerde kalmak yerine denizin eşsizliğine kapılıp istediğiniz kıyıda veya denizin ortasında olabilirsiniz. Hem siz hem de misafirleriniz birbirinden güzel manzaraya hazırlıklı olun. Bunun yanında her daim bakmak isteyeceğiniz fotoğraflar da olacak. Deniz, günbatımı ve ay derken eşsiz fotoğraflarda anılarınızı süsleyecek.Unutulmaz bir düğün olmasının yanında farklı bir tarzla da hayallerinizin ötesinde bir geceye hazırlıklı olun.

Bluecraft Tekneleri Olanakları

Bluecraft’ta bulunan birbirinden farklı yatlar sayesinde misafir sayınıza göre ve zevkinize göre yatları kiralama şansına sahipsiniz. Anlaşmalı olarak çalışacağınız organizasyon firması ile yaratacağınız konsept ile düğün gecesine kavuşabilirsiniz. Bunun yanında kokteylli veya yemekli davetler için de catering firmasından faydalanabilirsiniz.  “Hayatın denizde başladığını” belirten Bluecraft, sizin en güzel başlangıçlara adım atarken keyifli anlar geçirmenizi dilemekte. Tüm olanakları ve birbirinden yetenekli çalışanları sayesinde geceniz kusursuz olacaktır.Yemek ve süslemeler dışında gecenize eşlik edeceği müziği de belirleme şansına sahipsiniz. İster dj ile isterseniz de canlı müzik eşliğinde gecenizi keyiflendirin. Romantik bir akşama manzara sayesinde sahip olabilirsiniz.

Düğün dışında nişan, bekarlığa veda, mezuniyet partileri gibi birçok etkinliği birbirinden güzel yatlar sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.Sadece özel günler için değil, arkadaşlarınızla keyifli tatil anları yaşamak isterseniz de bu yatlar sizlerin hizmetinizde. Kişi sayınıza göre kendinize en uygun olanı seçmeli ve denizin keyfini çıkarmalısınız.

Denizler Tanrısı Poseidon’dan güç alarak hizmet veren Bluecraft, denizin en doğal manzarasını gecenize eşlik etmek istemekte. Sizler de eşsiz manzara eşliğinde vakit geçirmek isterseniz; lüks yatlara davetlisiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, İftar Yemekleri, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları, Yıllık Değerlendirme Toplantıları

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Bilgi yok.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Bilgi yok.

Manzara ve Lokasyon

Bilgi yok.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ