Boğaç Göl Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Boğaç Göl Photography Hakkında

Stüdyosu İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan Boğaç Göl Photography dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında çok başarılı. Fotoğrafçılık konusunda uzmanlaşmış ekibine gönül rahatlığıyla güvenebilirsn. Başlangıç paket fiyatı 2000 TL’den başlayan stüdyonun, değişik içeriklere sahip farklı paket seçenekleri bulunuyor. Daha fazla meraklandırmadan yazımıza geçelim!

Hizmet Yelpazesi

Sen kendini Boğaç Göl Photography uzman ekibe bırakıyorsun, onlar da senin memnun olman için tüm olanaklarını kullanıyor. Çok güzel bir anlaşma gibi duruyor! Yıllardır dış çekim ve düğün çekimleri yapan stüdyo, bu konuda bir hayli iddialı. Senin hayallerine göre ayarlanan çekim mekanları ve konseptleriyle bu özel gününde seni yalnız bırakmıyor.

Düğün hikayesi, düğün belgeseli ve düğün albümü gibi düğünlerin vazgeçilmezi de yine bu uzman ekibe emanet. Sadece düğün çekimleri yapmakla kalmıyor; nişan çekimi, katalog çekimi ve istediğin şehirde ya da ülkede gerçekleştirdiği konsept çekimleriyle seni hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor.

Yeni akıma uymak isteyenlerdensen ve daha rahat, gelinliğimi düşünmeden bir çekim yapmak istiyorum diyorsan Boğaç Göl, Trash Day ve Save the Date gibi konsept çekimleri ile seni bir kere daha gülümsetebiliyor. Otel fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi ve kurumsal firma çekimi gibi olanaklarıyla başka alanlarda da hizmet veriyor.

Dış Çekim Olanakları

Firma, çiftlerin tüm isteklerine kulak vermeye çalışan firma bu konuda görüşmeler yapıp her şeyi senin istediğin şekilde yapmaya çalışıyor. Özellikle genç çiftlerin dış çekim tercih etmeye başlamasıyla Topkapı Sarayı, Galata kulesi ,Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi yerleri de kullanarak, sana benzersiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Boğaç Göl Dış Çekim Fiyatları

Firma müşterilerine iki ayrı paket seçeneği sunuyor. Fiyatları içeriklerine göre değişen paketlerden birincisi fiyatı 2000 TL’den başlayan başlangıç paketi. İkincisi ise 3000 TL’den başlayan paket fiyatları her şey dahil paket.

Boğaç Göl Photography Nerededir? Nasıl gidilir?

Boğaç Göl Photography stüdyosuna ulaşım çok rahat çünkü İstanbul Kadıköy merkezde bulunuyor. Herhangi bir metro, metrobüs, otobüs veya vapur kullanarak gidebilirsin. Açık adresi ise şöyle:

”Rasimpaşa Mahallesi, Halitağa Caddesi No:36 Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Boğaç Göl Photography; dış çekim, çekimlerin orijinal teslimi ve ekip temini gibi temel olanakları içerisinde bulunduran bir başlangıç paketi sunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Başlangıç paketinin olanaklarının yanında düğün belgeseli, düğün hikayesi, katalog çekimi, nişan çekimi ve Save the Date, Trashday gibi konsept çekimleri her şey dahil paket dahilinde sunuluyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nişan çekimi, yurt dışı ve şehir dışı seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Boğaç Göl Photography düğün fotoğrafçılığının yanı sıra kurumsal firma çekimi, otel çekimi, ürün çekimi gibi farklı alanlarda da hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Ege ile çalışmak istiyorsan en az 6 hafta önceden iletişime geçmen gerekiyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul şehrinde hizmet vermekte olan Boğaç Göl Photography, istek dahilinde şehir dışı ve yurt dışında da hizmet vermektedir. Detayları öğrenmek istiyorsan bizimle iletişime geçmeyi dene!

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Trashday, Save the Date gibi konsept çekimlerini içerisinde bulunduran stüdyo, hayallerinizi gerçekleştirmek için her fikri gerçekleştirmeye çalışıyor. Hala kafana takılan sorular varsa yan taraftaki ücretsiz teklif al kısmını doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin!

Sipariş teslim süresi?

3 hafta içerisinde siparişin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ