Fotoğraf Sandığı

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Konsept çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Fotoğraf Sandığı Hakkında

Düğün fotoğrafçısı, Fotoğraf Sandığı İzmir Karşıyaka bölgesinde yer alıyor. Karşıyaka merkezli bir düğün fotoğrafçısı olmasına rağmen istediğin tarzda dış çekim olanakları sunabilir. Heyecan, mutluluk ve hüzünleri bir araya getirirken, her karede en güzel duygularını belgelemek için yanında oluyor. Üstelik paket fiyatları da 2000 TL’den başlıyor.

Profesyonel fotoğraf sanatçıları, çekim ekibi ve kurgu montaj personeliyle işini müthiş bir uyum içerisinde yapıyor. Paket içerikleri ve diğer tüm detayları yazımızın devamında yer alıyor.

Hizmet Yelpazesi

Düğün fotoğrafçılığı haricinde birçok mutlu gününde de Fotoğraf Sandığı ekibinden hizmet alabilirsin. Konsept ve detay çekimlerinden sosyal medya filmlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi bulunuyor. Dilersen gelin damat partisinden en farklı ve renkli görüntülere de sahip olabilirsin. Konseptini ve tarzını çalışmalarına yansıtan Fotoğraf Sandığı’nın, profesyonelliğini her alanda göstereceğinden emin olabilirsin.

Üstelik düğün paketlerinde, yüksek çözünürlükteki tüm fotoğraf karelerini DVD ile teslim alabilirsin. İşlenmiş ve ham fotoğraf karelerin capcanlı renkleriyle eskimeyen hatıralara dönüşüyor. Dilersen, panoramik albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet cep albümü ve farklı ebatlarda fotoğraf baskı tablolar da teslim alabilirsin.

Düğün Fotoğrafçılığı & Dış Çekim Olanakları

Fotoğraf Sandığı İzmir bölgesinde en çok tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Fotoğraftaki yansımada her halinle sen olman için uğraşıyor ve bu motto ile dikkat çeken görüntüler tasarlıyor. Kalitesi ile fark yaratacak fotoğraf kareleri, albüm, sinematik video kayıtları ve dijital belgeler için düğün paketleri sunuyor.

Hayallerini süsleyen en güzel anlarını trashday çekimi ile de yansıtabilirsin. Çekimlerini yalnızca yaşadığın şehirde değil, şehir dışında ve yurt dışında da gerçekleştirebiliyorsun.

Fotoğraf Sandığı Dış Çekim Fiyatları

Çekim türlerinde yaptığın seçimlere göre fiyatları değişiyor. Ama Fotoğraf Sandığı ortalama olarak paket fiyatı 2000 TL’den başlıyor. Ancak kendi bütçene göre fiyat bilgisi almak istersen, yapman gereken çok basit. Sitemizdeki ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Paket içerikleri ve kampanyalar ile ilgili bilgi almak istersen de ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Fotoğraf Sandığı Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir Karşıyaka ilçesinde hizmet veren Fotoğraf Sandığı için merkezi konumu sayesinde toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsin. Otobüs ve metro mekanın yakınından geçiyor. İstersen de kendine ait bir araç ile kolaylıkla ulaşabilirsin. Düğün öncesi fotoğrafçılar ile yüz yüze görüşüp fikir almak istersen, firmanın açık adresi şu şekilde:

Donanmacı, Fazıl Bey Caddesi No:25/C-D Karşıyaka/İzmir

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekimlerin orijinal teslimi, ekipman teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel dekorasyon ile fotoğraf çekimi, düğün belgeseli, düğün klibi, trashday gibi alternatif dış çekim türleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurt dışı ve şehir dışı çekim olanağından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün klibi, trashday, konsept ve düğün hikayesi hizmetleri sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce firma ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde ve talep doğrultusunda farklı şehirlerde de hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel dekorasyon ve temalarda fotoğraf çekimi gerçekleştirilebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Dış çekim gerçekleştirildikten sonra 6 hafta içerisinde siparişlerine ulaşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ