Sanat Foto / Erhan Akar Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday

Sanat Foto / Erhan Akar Photography Hakkında

Sanat Foto / Erhan Akar Photography, İstanbul Bağcılar ilçesinde hizmet veriyor. Işığın olduğu her yerde çekim yapma ilkesini benimseyen fotoğrafçı dış çekim kategorisinde farklılaşıyor. Başarılı işleri ile de alanında ön plana çıkan düğün fotoğrafçısı tarafından sunulan hizmetler için belirlenen fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Dilersen mekan ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı şekilde inceleyelim:

Sanat Foto Hizmet Yelpazesi

Sanat Foto, stüdyo yerine doğal ortamda çekim yapmayı tercih ediyor. Dış çekim alanında adından sıkça söz ettiren düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile de ön plana çıkıyor.

Fotoğraf çekiminin yanı sıra düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli ve konsept çekim gibi ayrıcalıklı hizmetler de sunuluyor. Ayrıca son zamanlarda oldukça popülerleşen trashday ve save the date çekimleri de sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Dış Çekim Olanakları

Son teknoloji kamera ve çekim ekipmanları ile hayatının en özel gününde en kaliteli ve doğal fotoğraflar senin oluyor! Çekim bittiğinde, çekilen binlerce fotoğraftan en beğendiklerini seçerek düğün albümünü istediğin şekilde özelleştirebilme imkanın bulunuyor.

Sanat Foto / Erhan Akar Photography ile düğün fotoğrafı çekimini hem İstanbul içinde hem de Türkiye’nin diğer illerinde yapabiliyorsun. Işığını beğendiğin güzel mekanları fotoğrafçıyla paylaşabilir, fotoğrafların nerede çekilmesini istiyorsan mekan talebinde bulunabiliyorsun. Alanında uzman ekip de seni tecrübeleri ile en doğru mekanı seçme konusunda yönlendiriyor.

Düğün fotoğraflarında görmek istediğin pozları ve konseptleri çekimden önce profesyonel ekibe anlatman yeterli oluyor. Tüm planlamalar gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda eksiksiz şekilde gerçekleştiriliyor.

Sanat Foto / Erhan Akar Photography Dış Çekim Fiyatları

Fotoğraf stüdyosu, dış çekim planlamasında müşterilerinin kendileri için en uygun olanı seçebilecekleri başlangıç paket ve her şey dahil paket seçenekleri sunuyor. Başlangıç paket fiyatları yaklaşık 1000 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuluyor. Ayrıntılı bilgi için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Sanat Foto Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde faaliyet gösteriyor. Çekim öncesi bilgi almak istersen pek çok toplu taşıma vasıtası ile mekana kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. 89C, 98T, HS1 numaralı otobüs hatlarını, M3 metro istasyonunu veya A-31, A-48 numaralı minibüs güzergahını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“Basın Ekspres Yolu, Ağaoğlu My Office 212, Kat: 3, Numara: 38 Bağcılar / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekipman temini hizmetleri başlangıç paketi içeriğinde bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetleri sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak çekim gününden en az 4 hafta öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İsteğe bağlı olarak tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

Firma, 4 hafta içerisinde teslimat gerçekleştiriyor.

Manzara ve Lokasyon

Sanat Foto, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ