Bonjour Restaurant & Beach Club

2023 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
100 TL
100 TL
Pasta - Meşrubat
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
50

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Deniz Kenarında
Deniz Manzaralı

Bonjour Restaurant & Beach Club Hakkında

Çeşme’nin ve Ege Denizi’nin en güzel noktalarından birisinde mavinin ve yeşilin ortasında “evet” demeye ne dersiniz? Doğanın en güzel tonlarına sahip olacağınız Bonjour Restaurant & Beach Club bünyesinde unutulmaz bir gün geçirme imkanı sizlere sunuluyor.

Boyalık konumunda yer alan Bonjour Restaurant & Beach Club deniz, şehir ve doğa manzarasını sunması yönü ile görsel bir şöleni misafirlerine yaşatıyor. Gündüzleri beach club olarak hizmet veren bu mekan, gün içerisinde ya da gece düğün davetleri gibi organizasyonlar için de misafirlerini ağırlamaktan geri kalmıyor. Açık olarak tek davet alanı bulunan bu mekanda yemekli ya da kokteylli olarak 500 misafiri ağırlamak mümkün. Masa ve sandalyelerin konumlandırması yapılırken manzara ön planda tutulmuş.Davetlileriniz ve sizler en güzel manzaraya Bonjour Beach Club’da sahip olabilirsiniz. Mekanın sahip olduğu geniş konumu sayesinde nikah alanınız ve dans pistiniz aynı alanda farklı sahneler de olabilir. Bu sayede tek gecede iki farklı konsept de gerçekleştirebilirsiniz.Nikah alanının konumu denizin hemen önünde bulunması sayesinde fotoğraflarınız oldukça zarif bir görünümde olacaktır.

Bonjour Restaurant & Beach Club Olanakları

Mekanda süslemeler ve tasarımlar yapılırken düğün sahiplerinin istekleri ön planda tutulmuş. Her seferinde neredeyse farklı dizaynda yapılan süslemeler sayesinde birbirinden farklı düğün sahiplerini özel bir geceye Bonjour Beach Club kavuşturmakta. Kendinizi farklı konseptler sayesinde özel hissedeceksiniz.

Yuvarlak masalardan, dikdörtgen masalara ya da birbirine eklemiş uzun masalar ile misafirleriniz hem bir arada olacak hem de kalabalık bir görünüm olmadan eğlenme imkanına sahip olabilecekler. Mekan süslemesi yapılırken organizasyon firması ile de çalışma şansına sahipsiniz. Bonjour Restaurant & Beach Club sahipleri en özel gecenizin tamamen istediğiniz doğrultuda olması için sizlere kendi imkanlarını sunmalarının yanında dışarıdan da faydalanmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede tüm hayallerinize kavuşabilirsiniz.
Mekan beach club olarak hizmet vermenin yanında aynı zamanda restaurant olarak da hizmet sağlıyor. Restaurantın birbirinden yetenekli şeflerinin ellerinden çıkacak olan ve Ege mutfağının her türlü lezzetini bulacağınız yemeklerde hem sizler hem de misafirleriniz lezzetli bir gece de geçirebilecek.
Gönlünüzden geçen konsept düğününe Bonjour Restaurant & Beach Club’ın yetenekli çalışanları sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Çeşme’ye davetlisiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Tiyatro düzenine sahip şekilde sadece sandalyeler ya da masalar ile mekandaki konumlandırılma yapılmakta.Bunun yanında tül ve ahşap detaylar ile düğün sahiplerinin isteklerine göre de mekan dizayn edilmekte.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Yemekli ya da kokteylli davetler için Bonjour Restaurant'ın mutfağı misafirlerine açılmakta. Damak zevkinize uygun bir menüyü usta şeflerle beraber oluşturma şansınız bulunmakta.

Manzara ve Lokasyon

Deniz kenarında yer alan bu mekan sayesinde Ege Denizi'nin güzel manzarası eşliğinde "evet" deme şansınız bulunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Gece 01.00'a kadar bu mekanda ister canlı müzik ile isterseniz de dj eşliğinde eğlenme imkanına sahipsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Düğün sahiplerinin hiçbir detayı kaçırmaması adına mekan fotoğrafçı hizmetini sunmakta.Bunun yanında kendi fotoğrafçınız ile de deniz eşliğinde unutulmaz görsellere sahip olabilirsiniz.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ayşe Yalçın
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ