Buca Belediyesi Nikah Sarayı

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
300
max
Otopark
50

Özellikler

Engelli girişine uygun
Gelin tagı ve mekan süsleme
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Buca Belediyesi Nikah Sarayı Hakkında

Buca Belediyesi Nikah Sarayı, merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Bölge yerlileri tarafından fazlasıyla tercih edilen nikah salonu, ilçe dışından da çiftleri kabul ediyor. 300 kişilik salonu ve şık iç özellikleriyle dikkat çekiyor. 300 TL’den başlayan salon kiralama fiyatları ile Buca Belediyesi Evlendirme Dairesi hakkında güncel bilgileri içeriğimizde bulabilirsin.

Kapasitesi ve Özellikleri

Buca Belediyesi Nikah Sarayı, bünyesinde evlenecek çiftlere şık bir salon imkanı sunuyor. Diğer nikah salonlarından farklı olarak konferans odası atmosferi yaratılmamış. Açık renkli duvarların çevrelediği salon yine açık renkli çiçeklerle özel günün için süsleniyor.

Ferah bir ortamın sunulduğu evlendirme dairesi, koridorlarda da bunun sürdürüyor. Salonun girişine yerleştirilen çiçekler mekanın dışına da şıklık katıyor. Nikah masasının arkasında da büyük bir tag bulunuyor.

Bu salonda da yine kırmızı konferans sandalyeleri kullanılmış. Sahnenin önünde dizili olan sandalyeler ortamın şıklığını bozmuyor. Nikah salonu, 300 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesine sahip.

Buca Belediyesi Nikah Sarayı tarafından talep edilen evlilik işlemi belgeleri için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

İzmir Buca Belediyesi Nikah Salonu Fiyatları

Buca Belediyesi evlenecek çiftlere farklı fiyatlar sunuluyor. Bunlardan biri olan evlilik cüzdanı bedeli için 100 TL fiyat ödemen bekleniyor. Salonu kullanmak için alman gereken izin belgeleri fiyatları da yaklaşık 50 TL civarı. Nikah salonunda gerçekleşecek tören için hizmet bedeli olarak da 300 TL ücret talep ediliyor.

Nikah salonu kiralama fiyatları ise değişebiliyor. Özel bina ya da salonlarda töreni gerçekleştirmek istersen bunu fiyatı 360 TL olarak belirlenmiş. Hafta içi mesai dışı saatlerde ücret 130 TL. hafta sonu veya resmi tatillerin olduğu tarihlerde ise salon kiralama fiyatları 200 TL oluyor.

Buca Belediyesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sana özel kampanyalardan faydalanmak için sitemizdeki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Aynı zamanda indirimli fiyatlar hakkında bilgi alman da mümkün.

Buca Belediyesi Nikah Sarayı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Buca ilçesi, İzmir’in en büyük ilçelerinden biri olmasıyla da oldukça gelişmiş. Toplu taşıma açısından da pek çok seçenek sunuluyor. İZBAN, ESHOT veya minibüs hatlarını kullanarak salona gidebilirsin. Dilersen kendi aracını kullanarak da ulaşımını sağlaman mümkün. Buca Nikah Sarayı açık adresi ise şu şekilde;

Uğur Mumcu Caddesi, No:29, Belediye Kültür Sanat Merkezi, Buca / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Buca Nikah Sarayı, düğün fotoğrafçısı barındırması ve otopark alanı ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Buca Belediyesi Nikah Sarayı ile 21 iş günü öncesinden irtibata geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

İsteğin dahilinde dışarıdan düğün fotoğrafçısı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Buca konumunda yer almaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Buca Belediyesi Nikah Sarayı bünyesinde düğün fotoğrafçısı bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ