Burak Çiçek Couture

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Burak Çiçek Couture Hakkında

Burak Çiçek Couture, dünya evine girerken hayalini kurduğun gelinlik modeline seni kavuşturabiliyor. İster firmanın bünyesinde bulunan özenle hazırlanmış gelinlik modellerinden seç. İstersen de düşlediğin gelinliği özel dikim ile tek sahibi ol. Her iki olanağı da sağlayan Burak Çiçek Gelinlikçi, 3000 TL’den başlayan fiyatları ile İzmir Konak ilçesinde seni bekliyor. Firmanın gelinlik modellerine ve sunduğu diğer tüm olanaklara yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Burak Çiçek Gelinlik Modelleri

Düğün gününün çok özel olduğunu bilen gelinlik firması özel dikim gelinlik hizmetiyle gelinliğinin de bu güne özel olmasını sağlıyor. Bunun ile birlikte muhteşem tasarımları ile seni bekleyen gelinlik modelleri ile de hizmet veriyor. Böylece kolayca sırt dekolteli, a kesim, prenses model, Fransız dantelli çeşit çeşit gelinlik modelleri arasından proporsiyonuna uygun tercihler gerçekleştirebiliyorsun.
Gelinlik seçiminde ihtişamın önemli olduğunu bilen firma ile birlikte dünya evine girerken seçtiğin gelinlik ile rahat hissetmenin de önemli olduğunu düşünüyor. Bunun için tüm ölçülerini kusursuz bir şekilde alarak tercih edeceğin gelinliği bedenine uygun hale getiriyor.

Olanakları

Sahip olabileceğin en güzel gelinlik modeli Burak Çiçek firması tarafından 2 hafta kadar kısa bir süre içerisinde hazır hale gelebiliyor. Böylesine hızlı ve kaliteli hizmetten sadece sen değil nedimelerin de yararlanabiliyor. Gelinlik dışında abiye tasarımı da yapan firma yakınlarının da düğüne kusursuz olarak hazırlanmalarını sağlıyor.

Burak Çiçek Couture Gelinlik Fiyatları

Gelinlik modelleri arasından yapmış olduğun seçim ile birlikte gelinliğin yapımında kullanılan malzemeler firmanın fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer alıyor. Bunun ile birlikte ortalama olarak gelinlik fiyatları ise 3000-5000 TL arasında seyir ediyor.

Dilersen hemen hayalini kurduğun gelinlik modeli için ücretsiz teklif al formunu doldurarak firmadan net bir fiyat bilgisi alabilirsin.

Burak Çiçek Couture Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Konak ilçesinde bulunduğu lokasyon ile ulaşımda kolaylık sağlayan firmaya, toplu taşıma araçları ile gidebilirsin. Gelinlikçi ile telefon aracılığı ile görüşme sağlayarak detaylı bilgi almak istiyorsan hemen yukarıdaki numarayı tuşlayarak danışmanlık servisine ulaşabilirsin. Gelinlikçiye giderek hemen gelinliğini seçmek istiyorsan da firmanın açık adresi şu şekilde;
“Alsancak, Kültür Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No:209, Konak / İzmir,”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim & provalarını içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel aksesuar tasarımlarından faydalanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, kına kıyafetleri ve abiye modelleri için de firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Sipariş teslim süresi?

15 gün içerisinde siparişlerini teslim alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ