Rana Gelinlik Alsancak

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Rana Gelinlik Alsancak Hakkında

Düğün gününde harika bir görünüme sahip olmak için gelinlikçi arayışında isen; Rana Gelinlik Alsancak tam sana göre. İzmir, Konak ilçesinde hizmetleri ile adından söz ettiren firmanın gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Bunun ile birlikte birçok olanağı da bir arada sunarak düğün gününe eksiksiz bir şekilde hazırlanmanı sağlıyor. Nedir bu olanaklar diyorsan seni yazımızın devamına bekliyoruz.

Gelinlik Modelleri & Olanakları

Nasıl bir görünüm ile düğün gününü geçirmek istiyorsun? Kabarık bir gelinlik modeli ile prensesler gibi hissetmek mi? ya da balık bir kesim ile kusursuz fiziğini ön plana çıkarmak mı? Kararın ne olursa olsun Rana Gelinlik Alsancak ile gerçeğe dönüşebiliyor. A kesimden fransız tüllerine, güpürlü gelinlikten işlemeli modellere kadar geniş yelpazede hizmet alabiliyorsun.

Tüm bu hazır dikim gelinlik modellerini tadilat yaptırarak kiralayabileceğin gibi satın da alabilirsin. Eğer bugününü daha da özel kılmak için gelinliğini özel olarak tasarlatmak istiyorsan da firmanın deneyimli ekibine bu yönde güvenebilirsin.

Rana Gelinlik Alsancak Hizmet Yelpazesi

Gelinlikçi, gelinliği tamamlayan aksesuar alarak bilinen duvağı unutmuyor. Her kumaş türüne uygun olarak tasarlanan modeller ile gönlünde taht kurabiliyor. Duvak ile beraber gelin çiçeği, gelin eldiveni ve gelin ayakkabısı gibi ürünleri ile de hizmetinde oluyor. Bunlara ek olarak nişan törenleri ve özel kutlamalar için abiye kıyafet seçeneklerine de firmanın mağazasından ulaşabilirsin.

Teslim Süreci

Önecelikle gelinlik modelini belirlemek adına firma ile bir ön görüşme gerçekleştirebilirsin. karar verdiğin gelinlik modeli üzerinde fikir alışverişi yaparak tadilat yapılmasını isteyebilirsin. Aynı zamanda modele yeni eklememler de talep edebilirsin. Tüm bu işlemlerden sonra ise gelinliğine 15 gün içerisinde en yansıtacak şekli ile teslim alabiliyorsun.

Rana Gelinlik Alsancak Fiyatları

Skalasında birçok model barındıran moda evinin fiyatları 1000-3000 TL  aralığında seyir ediyor. Şehir veya ülke dışından talep edilen kumaş türü, aksesuarlar, gelinliğin modeli üzerinde yapılan değişiklikler gibi birçok etmen fiyatlarını belirleyen etmenler arasında bulunuyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak bu belirsizliğe bir son verebilir, seçtiğin model için net fiyat bilgisine ulaşabilirisin.

Alsancak Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak ilçesinde gelin adaylarının hizmetinde olan firmaya farklı toplu taşıma araçlarını tercih ederek ulaşım sağlayabilirsin. Bunun ile birlikte kişisel aracının da iyi bir alternatif olduğunu belirtelim. Gelinlikçinin açık adresi ise şu şekilde;

“Akdeniz, Mimar Kemalettin Caddesi, NO:85, Konak / İzmir.”

Düğün gününde harika bir görünüme sahip olmak için gelinlikçi arayışında isen; Rana Gelinlik Alsancak tam sana göre. İzmir, Konak ilçesinde hizmetleri ile adından söz ettiren firmanın gelinlik fiyatları 1000 TL'den başlıyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gelinlik, prova sürecini ve kişiye özel aksesuar tasarımlarını içeriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik dışında nişanlık, abiye ve kına kıyafetleri için de firmayı tercih edebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

15 gün içerisinde siparişlerine kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ