Nur Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Nur Moda Evi Hakkında

Evliliğe giden en büyük adımını atarken Nur Moda Evi de seninle birlikte oluyor ve en güzel halinle görünmeni sağlıyor. İzmir, Konak bölgesinde mağazası bulunan moda evi, biriktirdiği deneyim ile müşterilerini özel hissettiriyor. Başarılı firmanın gelinlik fiyatları ortalama 1000 TL ile 3000 TL arasında değişiyor. Gelinlikçi hakkında ayrıntılı bilgileri senin için içeriğimizde derledik.

Ayrıcalıkları

Gelinlikçi, düğün günün için sabırsız olduğunun ve bir an önce gelinliğinin ulaşmasını istediğin biliyor. Bu yüzden hızlı hareket ederek kısa bir sürede teslimatı sağlıyor. Hazırlıklara başlandıktan 3 hafta sonra ürün teslim ediliyor.

Gelinliğini sana sunulan hazır modeller arasından seçebilirsin. Ancak hiçbiri içine sinmezse veya tamamen sana hitap etmezse Nur Moda Evi, özel dikim olanağı da sağlıyor. Tamamen sana ait olacak bir gelinliği elde edebilirsin.

Model hakkında içine sinmeyen bir detay olduğunda ise provalar esnasında bunu dile getirebilirsin. Nur Moda için en önemlisi senin mutluluğun. Provalarda da muazzam bir gelinlik ortaya çıkarmak için çalışılıyor.

Nur Moda Evi Gelinlik Modelleri

Düşlerindeki gelinliğe sahip olmak için çok fazla model görmen gerektiğini biliyoruz. Nur Moda da bu konuda kendisini oldukça geliştirmiş durumda. Her yıl farklı modeller tasarlayan gelinlikçi zengin bir ürün yelpazesine sahip. Dantelli klasik modellerden ışıl ışıl gösterişli ve dekolteli gelinlik modellerine kadar tarzı burada bulabilirsin.

Nur Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Gelinlik için farklı bütçeler ayırmış herkesin hizmetlerinden yararlanması için farklı paket seçenekleri oluşturulmuş. Başlangıç veya her şey dahil paketlerden bütçene en uygun olanı seçebilirsin. Hazır gelinlik modelleri gibi standart hizmetlerin bulunduğu başlangıç paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise ortalama 3000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Almak istediğin hizmetlere göre net fiyat bilgisi almak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu taleplerin doğrultusunda doldurabilirsin. Başlangıç ve her şey dahil paketlerin içerikleri hakkında ayrıntılı bilgiyi ise firma yetkililerimizden alabilirsin.

Nur Moda Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak ilçesinde mağazası bulunan Nur Moda, müşterilerine ulaşım kolaylığı sağlıyor. Ulaşım açısından gelişmiş olan semte metro, treni tramvay veya minibüs hatlarını kullanarak gidebilirsin. 157, 202, 253 ve 887 numaralı otobüs hatlarını da kullanabilirsin. Kendine ait bir araçla da kısa bir sürene mekana varabilirsin. Nur Moda açık adresi şu şekildedir;

“Mehmet Ali Akman, 1335. Sokak, No:15 D:201, Konak / İzmir.”

Evliliğe giden en büyük adımını atarken Nur Moda Evi de seninle birlikte oluyor ve en güzel halinle görünmeni sağlıyor. İzmir, Konak bölgesinde mağazası bulunan moda evi, biriktirdiği deneyim ile müşterilerini özel hissettiriyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel aksesuar tasarımlarını ve özel dikim gelinlik hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel hizmet ile birlikte hafta sonu da hizmet sağlayabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinliğin yanı sıra nişanlık ve kına gecesi kıyafetini de firmadan temin edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde firma ile iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

20 gün içerisinde gelinliğini düğün gününe hazır halde firmadan teslim alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ