Bdr Company

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Bdr Company Hakkında

Hayatının aşkını buldun ve düğün telaşları seni de sardı mı? Endişelenme DüğünYardımcısı.com editörleri olarak sana harika bir gelinlikçi önerimiz var; Bdr Company. İzmir, Konak ilçesinde deneyimli ekibi ile birlikte seni kusursuz bir görünüme kavuşturabiliyor. Hem de 1000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları ile diyelim. Seni daha fazla meraklandırmadan sahip olabileceğin tüm hizmetlerden bahsedelim.

Bdr Company Gelinlik Modelleri

Gelinlikçi son trendleri takip ederek seçtiği gelinlik modellerine mağazasında yer veriyor. Gelinlik modelleri arasına A kesimden, V yakaya, güpürden işlemeye kadar birçok çeşitliliğe bir arada kavuşabiliyorsun. Bunun ile birlikte benzersiz bir tasarım ile dünya evine girmek istersen de deneyimli ekip sana hayallerinin ötesinde tasarımları ile yardımcı oluyor. Aynı zamanda önceden belirlemiş oldun modeli de diktirebiliyorsun.

Hizmet Yelpazesi

Gelinliğinin dikimine veyahut modeline karar verdikten sonra provalar ile bedenine uygun olması adına hizmet alabiliyorsun. 3 hafta içerisinde tüm aşamalar titizlik ile tamamlanabiliyor.

Bdr Company, sadece gelinlik modelleri ile hizmet vermiyor. Düğün gününde farklı görünümler elde edebileceğin duvak tasarımları da gerçekleştiriyor. Bunun ile birlikte eldivenler, gelin buketi ve farklı saç aksesuarları ile tam anlamıyla bir bütün hissedebilmeni sağlıyor.

Sana en iyi hissettiren gelinlik modelini firmada seçtiğin gibi bir çok organizasyonun için de model seçebiliyorsun. Kına için bindallı ve kaftan, nişanlık ve özel davetlerinde tercih edebileceğin nişan kıyafetlerine mağazadan ulaşabilirsin. Hepsi özenle firmanın dikim ekibi tarafından tasarlanarak hizmetine sunuluyor.

Bdr Company Gelinlik Fiyatları

Her cebe uygun fiyat sunan ve kiralama hizmeti de veren Bdr Company’de gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlıyor ve 3000 TL’ye kadar da artabiliyor. Tercih edilen gelinlik modeli, kumaş türü ve aksesuarlara göre de fiyatlar üzerinde değişkenlik yaratabiliyor.

Eğer firmanın sana sunmuş olduğu gelinlik modellerini öğrenmek ve net fiyat bilgilerine kavuşmak istiyorsan hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Butonu kullanarak indirim fırsatlarını da yakalayabilirsin.

Bdr Company Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlikçi İzmir, konak ilçesinde yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde birçok toplu taşma alternatifini kullanarak ulaşım gerçekleştirebilirsin. Kişisel aracını ulaşım için tercih etmek istiyorsan da firmanın açık adresi şu şekilde;

“Mimar Kemalettin Caddesi, No:70 Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gelinlik ve kişiye özel aksesuar tasarımlarını içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Geniş yelpazede ürün çeşitliliği sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, kına gecesi kıyafetleri ve abiye modelleri için de firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

İlk provadan 14 gün sonra tüm siparişlerine kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ