Saadetce Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
4.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Saadetce Moda Evi Hakkında

Belki yıllardır düşünüp tasarladığın gelinliğe sahip olmak istiyor, belki de tüm seçenekleri deneyerek kendine en uygun olanını bulmak için heyecanlanıyorsun. İşte tüm bu aşamalarda seninle birlikte olacak bir modaevi söylüyoruz; Saadetce Moda Evi. Modaevi; İzmir, Konak konumunda hizmet veriyor ve seni en özel gününe memnuniyetle hazırlıyor. Üstelik 1000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

Saadetce Moda Evi, gelin adaylarına tüm hazır modelleri geniş seçenek yelpazesi ile sunmakta. Ayrıca hazır modellere ek olarak özel tasarımlar ve özel dikimler de yapılabiliyor. Sen aklındaki tasarımdan bahsediyorsun, stilistler senin için ortalama 14 gün gibi bir sürede gelinliğini hazır hale getiriyorlar.

Hazır modeller üzerinde yapılacak tadilat ve değişiklikler de verilen hizmetler arasında yer alıyor. Gelinliğin yanı sıra nişan, abiyeler ve kına gecesi kıyafeti modelleri çeşitli renk seçenekleri ile verilen hizmetler arasında yer alıyor.

Tüm prova hizmetlerinden faydalanabiliyorsun. Gelinlik teslimi ortalama 3 prova sonrasında gerçekleştirilebiliyor. Çeşitli gelinlik ve damatlık aksesuarları da senin için temin edilebiliyor.

Saadetce Moda Evi Gelinlik Modelleri

Dantelli modelleri ile ön plana çıkan Saadetce Moda Evi’nde çoğu modelde gelinliği incelemen mümkün. A kesim, prenses kesim, düz kesim… Modaevi güzel bir gelinlik ortaya çıkarmakta bu kesim modelleri kadar seçilecek kumaşın ve uygulanacak detaylı tasarımların da önemli olduğunu düşünüyor.

Zarif kol detaylarından işlemelere kadar birçok modeli kendi atölyesinde üreten modaevi sana en uygun seçenekleri sunuyor. Dilersen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık hizmetini kullanarak gelinlik modelleri ile ilgili daha ayrıntı bilgi edinebilirsin.

Saadetce Moda Evi İzmir Gelinlik Fiyatları

Saadet’ce Moda Evi, tüm hazır modeller ve prova hizmetlerini içerisinde barındıran başlangıç paket fiyatı için 1000 TL belirlemiş. Senin isteklerin doğrultusunda bu fiyat şekillenerek artıyor. Tüm özel tasarımlar ve özel dikim hizmetlerini içerisinde barındıran her şey dahil paket fiyatı ise 3000 TL’ye ulaşıyor.

Fiyatlar hakkındaki en güncel bilgiye “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak ulaşabilirsin. Formu doldurduğun takdirde indirimli fiyatlardan yararlanabileceğini de unutma!

Saadetce Moda Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Mimar Kemalettin Caddesi’nde bulunan modaevine ulaşım sağlarken 202,253, 838 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Dilersen Menemen-Cumaovası tren istikametini dilersen de Bostanlı-Pasaport vapur istikametini tercih edebilirsin. Ayrıca özel aracınla da konuma kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Mimar Kemalettin Caddesi, No:3, Çankaya, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel tasarım, tüm hazır kalıp modeller, tasarım önerileri, aksesuar tasarımı ve prova hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve kına elbisesi, bindallı, kaftan gibi özel gün kıyafetleri ile tüm abiye çeşitleri tasarlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yaklaşık 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin yaklaşık 3 hafta içerisinde sana teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ